Tworzymy zespół oparty o wspólne wartości,
cele i zawodowe ambicje.

Mamy różne kompetencje, różne doświadczenia, ale wspólną pasję do ciągłego rozwoju. Traktujemy siebie i naszych klientów po partnersku, a naszą współpracę opieramy o jasne zasady i transparentność.

Tygrys kroczy własną drogą

Budujemy od zera własne procesy organizacyjne i zatrudniamy ludzi według ścisłego klucza, by w okresie agresywnego wzrostu firmy nie zatracić tego, co najważniejsze: interesu klienta.

Realizację ambitnej strategii biznesowej wspiera stały zestaw wartości – kompas, którym wszyscy się kierujemy. Dzięki nim, z łatwością rozpoznajemy prawdziwego Tygrysa, nawet gdy on sam jeszcze nie wie, co w nim drzemie.

Jesteśmy pionierami w obszarze marketingu i biznesu, bo od początku podchodzimy krytycznie do działań własnych i otoczenia. Nie ulegamy modom i nie wierzymy w oczywistości – wiara we własne możliwości to klucz do wzrostu firmy.

Franciszek Georgiew
Founder, Tigers

Słowem CEO

Jesteśmy nowoczesną i dobrze działającą organizacją. Przychody agencji podwajamy konsekwentnie z roku na rok, zebraliśmy świetny team specjalistów z rynku i wykształciliśmy managerów, którzy stoją za tym sukcesem. Wierzę, że wszystko co robimy ostatecznie dotyczy ludzi, dlatego w codziennej pogoni za wynikami nie zapominamy o nieustannym doskonaleniu doświadczenia klienta. To jak postrzega on swoje relacje z nami, ostatecznie przekłada się na większe zaufanie do współpracy i realizację wspólnych celów.

Karolina Kawska

CEO Tigers

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
100%

Tyle dajemy z siebie każdego dnia i w każdym działaniu!

Siłą naszego zespołu jest to, jak reagujemy na niestandardowe pomysły i cele, które wydają się nieosiągalne.

Przekraczamy granice, sięgamy wyżej – otwarci na współpracę, różne opinie i wspólne działanie.

Poznaj historię Tigers

Dołącz do zespołu Tigers

Szukasz twórczego i wymagającego środowiska do rozwoju? Dołącz do nas.

Kompetencji twardych nauczymy każdego. Szukamy osób, które wyznają nasze wartości i standardy.