Edukacja

Odkryj, jak pokonujemy wyzwania biznesowe i wzmacniamy kompetencje zespołów
Treningi otwarte

Oferujemy treningi dla specjalistów pracujących operacyjnie, zarówno w agencjach jak i firmach, z naciskiem na rozwój umiejętności poprzez ćwiczenia i warsztaty.

Szkolenia dedykowane

Tworzymy szkolenia dopasowane do specyficznych potrzeb Twojej firmy czy zespołu, wykorzystując doświadczenie w realizacji programów online, offline, webinarów, oraz materiałów edukacyjnych.

Wystąpienia

Dla organizatorów konferencji branżowych lub eventów biznesowych - dostosowujemy tematykę, czas i formę do oczekiwań oraz potrzeb grupy docelowej.

Korzyści z wdrożenia

Nasi trenerzy od 2017 roku specjalizują się w szkoleniach z digital marketingu, łącząc różnorodne aspekty tej dziedziny z indywidualnym podejściem do klienta, aby dostarczać umiejętności, które realnie wpływają na rozwój biznesu.

Prowadzimy kursy na szeroki zakres tematów, od strategii marketingowej, mediów społecznościowych, video marketingu, po kampanie reklamowe i analitykę GA4, dzięki zespołowi doświadczonych, certyfikowanych specjalistów.

1
This is some text inside of a div block.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

2
Certyfikowany trener

Nasi trenerzy to przede wszystkim certyfikowani praktycy, którzy na co dzień pracują z klientami.

3
Materiały edukacyjne i narzędzia

Gwarantowany pakiet materiałów edukacyjnych oraz narzędzi, z których sami korzystamy w codziennej pracy.

4
Ankieta satysfakcji

Feedback to naturalny pokarm Tygrysów i paliwo, żeby robić rzeczy lepiej. Zbieramy opinie, wdrażamy uwagi i ciągle ulepszamy jakość naszej pracy.

5

6

7

8

No items found.
1

Badanie potrzeb, rozmowa telefoniczna oraz briefing

2

Dedykowana oferta

3

Przeprowadzenie szkolenia

4

Wysłanie materiałów oraz ankieta satysfakcji

Motorola Polska

W trakcie naszej ponad 3 letniej współpracy Tigers wielokrotnie wykazało się partnerstwem, kreatywnością i zaangażowaniem. Prócz ongoingowej obsługi, agencja odpowiada także za przygotowywanie dla nas kampanii wizerunkowych i sprzedażowych z twórcami internetowymi. Przygotowane przez nich kampanie są nie tylko rzetelnie przeprowadzane, ale przede wszystkim są dopasowane do naszej grupy docelowej i odpowiadają naszym celom biznesowym. Cieszę się, że w 2023 roku zdobyliśmy Golden Arrow i Effie za kampanię Nie daj się zdefiniować #odkryjswójkolor, którą razem stworzyliśmy.

Motorola Polska

Anna Staszyńska

mLeasing

Tigers to nasz zaufany partner. Doceniam pełną transparentność współpracy oraz zaangażowanie specjalistów agencji w codzienne zadania.

mLeasing

Mirosław Szymański

Biuro Reklamy WP Media

Sprawne działanie oraz profesjonalne i elastyczne podejście to obszary, które najbardziej cenię we współpracy ze specjalistami Tigers. Zespół wspiera nas komunikacyjnie na Facebooku i LinkedInie. Mimo dynamicznych zmian oraz szybkiego tempa (charakterystycznego dla naszej branży), jestem spokojna, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. Doceniam partnerską postawę, transparentną komunikację oraz czytelne raporty.

Biuro Reklamy WP Media

Katarzyna Kamińska

MILWAUKEE

We współpracy z Tigers cenię 100% klarowną komunikację i elastyczność w działaniu. Zespół jest w pełni zaangażowany i wspiera naszą markę na rynkach CEE. Działając z Tygrysami można być pewnym indywidualnego podejścia i trafnych rekomendacji na każdym kroku.

MILWAUKEE

Janusz Mitko

Dołącz do nich grona

🡶
Sprawdź nasze realizacje
Jesteśmy agencją digital 360, podchodzimy do biznesu w szerokim ujęciu. Zwiększamy efektywność podejmowanych działań, co za tym idzie - zwiększamy Twoje przychody.

Opisz nam swoje wyzwanie, wspólnie znajdziemy drogę do celu.