Analityka i Big Data

Wykorzystuj dane biznesowe i podejmuj trafne decyzje zwiększające Twój zysk.
Mierz wyniki i osiągaj więcej

Przekształć surowe dane w klarowne informacje, aby podejmować lepsze decyzje biznesowe. Zwiększ efektywność swojej firmy dzięki optymalizacji procesów opartych na danych. Mierz wyniki swoich działań, aby ciągle doskonalić strategie i osiągać lepsze rezultaty.

Integracja danych dla lepszych wyników

Integracja danych z różnych obszarów pozwala nam na tworzenie czytelnych raportów, które ułatwiają szybkie identyfikowanie i rozwiązywanie problemów ograniczających wzrost. Dostarczając rozwiązania w czasie rzeczywistym, zwiększamy efektywność i przyspieszamy rozwój firmy.

Zamień wskaźniki w działania

Nasze wsparcie analityczne, oferuje precyzyjne analizy i dostęp do ekspertów, którzy pomogą Ci przekształcić wskaźniki w działania, umożliwiając podejmowanie decyzji opartych na rzetelnych danych.

Korzyści z wdrożenia

Zyskaj pełną kontrolę nad biznesem, dzięki dedykowanemu analitykowi. Nasi eksperci pokażą obiektywne spojrzenie na Twoje działania, bazujące na danych. Wyjaśnią Ci bieżącą sytuację i wskażą kierunki do rozwoju.
Klarowne, regularne, raporty umożliwiają szybkie reagowanie na zmiany rynkowe i optymalizację strategii. Bez zbędnych pośredników, bez rozbieżnych opinii – tylko konkretne dane i rekomendacje, które pomogą Ci zwiększyć skuteczność.
1
This is some text inside of a div block.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

2
Google Tag Manager

Z Google Tag Manager pomaga w przyspieszeniu procesu zarządzania tagami na stronie internetowej bez pomocy programistów. Śledź konwersje, analizuj ruch i ulepszaj kampanie reklamowe, jednocześnie oszczędzając czas, zasoby i pieniądze.

3
Google Analytics

Z Google Analytics zrozumiesz klientów i zwiększysz zyski. Analizuj ruch, konwersje i zachowania, by optymalizować marketing i podnosić ROI.

4
Optymalizacja konwersji

Poprzez optymalizację konwersji, zwiększasz rentowność kampanii i poprawiasz doświadczenie użytkowników, co prowadzi do wyższych współczynników konwersji i wzrostu przychodów.

5
Jedno źródło prawdy (SSoT)

SSoT (Single Source of Truth) to usługa polegająca na stworzeniu jednego raportu z wielu różnych źródeł danych, np. Facebook Ads, Google Analytics, CRM. Gwarantuje spójność dostępnych danych, co wspiera proces podejmowanie trafnych decyzji i zwiększa efektywność operacyjną organizacji.

6
Big Query

BigQuery to narzędzie do przechowywania i analizy danych. Umożliwia ich błyskawiczne przetwarzanie i integrację z różnymi źródłami. Pozwala na tworzenie jednego wspólnego raportu monitorującego kondycję biznesu, wspomagając proces podejmowania strategicznych decyzji i wdrażanie innowacji.

7

8

No items found.
1

Wypełniasz brief na temat Twojego biznesu i potrzeb.

2

Pogłębiamy Twoje odpowiedzi na spotkaniu.

3

Wracamy z rekomendacjami.

4

Wdrażasz i zarabiasz więcej za mniej!

Motorola Polska

W trakcie naszej ponad 3 letniej współpracy Tigers wielokrotnie wykazało się partnerstwem, kreatywnością i zaangażowaniem. Prócz ongoingowej obsługi, agencja odpowiada także za przygotowywanie dla nas kampanii wizerunkowych i sprzedażowych z twórcami internetowymi. Przygotowane przez nich kampanie są nie tylko rzetelnie przeprowadzane, ale przede wszystkim są dopasowane do naszej grupy docelowej i odpowiadają naszym celom biznesowym. Cieszę się, że w 2023 roku zdobyliśmy Golden Arrow i Effie za kampanię Nie daj się zdefiniować #odkryjswójkolor, którą razem stworzyliśmy.

Motorola Polska

Anna Staszyńska

mLeasing

Tigers to nasz zaufany partner. Doceniam pełną transparentność współpracy oraz zaangażowanie specjalistów agencji w codzienne zadania.

mLeasing

Mirosław Szymański

Biuro Reklamy WP Media

Sprawne działanie oraz profesjonalne i elastyczne podejście to obszary, które najbardziej cenię we współpracy ze specjalistami Tigers. Zespół wspiera nas komunikacyjnie na Facebooku i LinkedInie. Mimo dynamicznych zmian oraz szybkiego tempa (charakterystycznego dla naszej branży), jestem spokojna, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. Doceniam partnerską postawę, transparentną komunikację oraz czytelne raporty.

Biuro Reklamy WP Media

Katarzyna Kamińska

MILWAUKEE

We współpracy z Tigers cenię 100% klarowną komunikację i elastyczność w działaniu. Zespół jest w pełni zaangażowany i wspiera naszą markę na rynkach CEE. Działając z Tygrysami można być pewnym indywidualnego podejścia i trafnych rekomendacji na każdym kroku.

MILWAUKEE

Janusz Mitko

Dołącz do nich grona

🡶
Sprawdź nasze realizacje
Jesteśmy agencją digital 360, podchodzimy do biznesu w szerokim ujęciu. Zwiększamy efektywność podejmowanych działań, co za tym idzie - zwiększamy Twoje przychody.

Tygrysy Działu

Analityka i Big Data

Opisz nam swoje wyzwanie, wspólnie znajdziemy drogę do celu.