Social Media Content

Informuj o swojej ofercie, kreuj wizerunek marki i buduj zaangażowaną społeczność
Angażuj swoich odbiorców

Jak najlepiej zaangażować odbiorców? Tworząc dla nich treści, pod którymi chcą się udzielać. Kreujemy atrakcyjne posty, które zwiększają interakcje, budują lojalność i wspierają Twoją markę w rozwoju.

Planuj działania

Nie działamy z przypadku - na starcie, wspólnie z klientem określamy potrzeby grupy docelowej, dopasowujemy odpowiednie kanały, styl komunikacji oraz to, o czym i w jaki sposób będziemy mówić.

Zbuduj społeczność

Zbuduj silną społeczność wokół Twojej marki poprzez tworzenie wyjątkowych postów, które przyciągną nowych odbiorców, zwiększając zaangażowanie i promując ideę marki.

Korzyści z wdrożenia

Uwolnij swój czas, korzystając z pomocy doświadczonych specjalistów. Oferujemy kompleksowe zarządzanie social mediami, które przedstawiają Twoją markę i są pierwszym miejscem kontaktu z potencjalnymi klientami.
Zapewniamy pełną opiekę nad Twoimi kanałami social media - od kreacji strategii komunikacyjnej, poprzez badania, tworzenie i planowanie postów, przygotowanie grafik, po aktywną moderację. Regularne spotkania statusowe gwarantują, że będziesz na bieżąco z postępami pracy.
1
Facebook

Najpopularniejsza z platform społecznościowych w Polsce, gdzie najczęściej szukamy informacji na temat danej marki. Doskonałe miejsce do budowania zaangażowania i lojalności klientów oraz zwiększania świadomości marki.

2
Instagram

Obok Pinteresta to najestetyczniejszy ze wszystkich social mediów - to miejsce na inspirację, rozrywkę, ale też edukację. Dzięki wykorzystaniu stories i reels angażuje i lojalizuje odbiorców.

3
TikTok

Miejsce, w którym odpowiadamy na trendy i tworzymy viralową komunikację, która porywa nie tylko generację Z! To miejsce, które już od dawna odwiedzają również osoby z pozostałych grup wiekowych. Doskonale sprawdza się w przypadku marek otwartych na eksperymenty i nowatorskie treści.

4
LinkedIn

Miejsce na biznesową komunikację - celebrowanie sukcesów, dzielenie się informacjami czy newsami CSR-owymi. To tam najskuteczniej zbudujesz swoją komunikację B2B.

5
Pinterest

Platforma, na której głównie dzielimy się inspiracjami i poradami poprzez wyjątkowo estetyczne i inspirujące treści.

6

7

8

No items found.
1

Wypełniasz brief na temat Twojego biznesu i potrzeb.

2

Pogłębiamy Twoje odpowiedzi na spotkaniu.

3

Wracamy z rekomendacjami.

4

Przedstawiamy wstępne propozycje kreatywne.

Motorola Polska

W trakcie naszej ponad 3 letniej współpracy Tigers wielokrotnie wykazało się partnerstwem, kreatywnością i zaangażowaniem. Prócz ongoingowej obsługi, agencja odpowiada także za przygotowywanie dla nas kampanii wizerunkowych i sprzedażowych z twórcami internetowymi. Przygotowane przez nich kampanie są nie tylko rzetelnie przeprowadzane, ale przede wszystkim są dopasowane do naszej grupy docelowej i odpowiadają naszym celom biznesowym. Cieszę się, że w 2023 roku zdobyliśmy Golden Arrow i Effie za kampanię Nie daj się zdefiniować #odkryjswójkolor, którą razem stworzyliśmy.

Motorola Polska

Anna Staszyńska

mLeasing

Tigers to nasz zaufany partner. Doceniam pełną transparentność współpracy oraz zaangażowanie specjalistów agencji w codzienne zadania.

mLeasing

Mirosław Szymański

Biuro Reklamy WP Media

Sprawne działanie oraz profesjonalne i elastyczne podejście to obszary, które najbardziej cenię we współpracy ze specjalistami Tigers. Zespół wspiera nas komunikacyjnie na Facebooku i LinkedInie. Mimo dynamicznych zmian oraz szybkiego tempa (charakterystycznego dla naszej branży), jestem spokojna, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. Doceniam partnerską postawę, transparentną komunikację oraz czytelne raporty.

Biuro Reklamy WP Media

Katarzyna Kamińska

MILWAUKEE

We współpracy z Tigers cenię 100% klarowną komunikację i elastyczność w działaniu. Zespół jest w pełni zaangażowany i wspiera naszą markę na rynkach CEE. Działając z Tygrysami można być pewnym indywidualnego podejścia i trafnych rekomendacji na każdym kroku.

MILWAUKEE

Janusz Mitko

Dołącz do nich grona

🡶
Sprawdź nasze realizacje
Jesteśmy agencją digital 360, podchodzimy do biznesu w szerokim ujęciu. Zwiększamy efektywność podejmowanych działań, co za tym idzie - zwiększamy Twoje przychody.

Opisz nam swoje wyzwanie, wspólnie znajdziemy drogę do celu.