Poznaj Tigers – zespół, do którego każdy wnosi, co ma najlepszego!

Szlifujemy markę, którą jesteś! Jesteśmy kuźnią marketingowych talentów!

Sprawdź oferty pracy
Hero Career Image
#RRROAR
工作

Doskonałość operacyjna.

Jesteśmy uznawani za jedną z najlepiej poukładanych organizacji. Dbamy o Twój komfort pracy dzięki jasnym procesom – wiesz co robić i wiesz po co to robisz. Automatyzujemy każdy z możliwych procesów – dzięki czemu zyskujemy przestrzeń na jeszcze większe zaangażowanie w to co lubimy najbardziej.

合作

Zgrany zespół z pasją.

Wspólne śniadania, świętowanie urodzin, wyjazdy i imprezy integracyjne – w Tigers szczególną wagę przywiązujemy do budowania relacji między sobą. Stawiamy na zgrany zespół, który łączą te same wartości.

平等

Dodatkowe zaangażowanie = dodatkowe wynagrodzenie

Partycypujesz w zyskach agencji – dostajesz premię od prowadzonych projektów, wygranych przetargów, szkoleń i wystąpień, konsultacji, planów marketingowych dla naszych klientów. Dzielimy się zyskami w ramach programu „Profit Sharing”.

团队

Ekspozycja w branży.

Posiadamy najmocniejsze kanały komunikacji w branży, w których możesz budować wizerunek eksperta. Stale występujemy na wszystkich ważnych konferencjach, gdzie chętnie zarekomendujemy Twoje wystąpienie!

知识

Brak sufitu.

Chcesz iść w eksperta czy lidera? Sam zdecyduj. Masz pomysł na rozwój usługi? Dostajesz wsparcie, by to zrobić. Chcesz zarabiać jeszcze więcej? Wspólnie znajdujemy sposób.

发展

Błyskawiczny rozwój.

U nas w kwartał nauczysz się tyle, ile w innych miejscach w rok – pracujemy w interdyscyplinarnych zespołach, w których możesz liczyć na stały przepływ wiedzy. Inwestujemy w Twoje szkolenia i certyfikaty.

Działając według wartości Tigers - stajesz się bardziej sobą!

Nasze żywe wartości

Powstały w Tigers, by od początku było jasne ‑ kim jesteśmy i jak działamy.

Wartości to nasz kompas postępowania - pomagają podejmować dobre decyzje na co dzień jak i w trudniejszych sytuacjach. Jeśli nie wiesz, jak postąpić, a odwołasz się do wartości - postąpisz dobrze.

透明度

Transparency

Transparentność to wartość, którą najbardziej cenią sobie nasi klienci i partnerzy biznesowi. Działamy w sposób otwarty i uczciwy, dzięki czemu budujemy zaufanie i wiarygodność firmy.

Iga Wasilewska
Team Leader& Senior Digital Marketing Specialist

Transparentność dla mnie to największy wyróżnik w Tigers. Mam pewność, że nie ma u nas tematu tabu a informacje przekazywane miedzy sobą są szczere, zawsze w dobrej wierze i przede wszystkim dostępne dla wszystkich.

Quote IMG
问责制

Accountability

Jesteśmy wewnątrzsterowni – określamy swoją strefę wpływu i to na niej się skupiamy. Mamy prawo podejmować samodzielne decyzje. Jesteśmy słowni i zawsze możemy na sobie polegać. Biznesy naszych klientów traktujemy jak własne.

Martyna Celuch
Head of Customer Success

Tygrys rozumie accountability jako odpowiedzialność nie tylko za swoje działania, ale też za skutki tych działań. To subtelna różnica, która w praktyce zmienia bardzo wiele. Dla nas taka jest właśnie istota accountability. Tygrys zawsze bierze sprawy w swoje ręce i skupia się na rozwiązaniu, a nie szukaniu problemów.

Quote IMG
卓越运营

Operational Excellence

Skupiamy się na doskonaleniu swoich procesów biznesowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie działać szybciej i lepiej. Procesy produkcyjne są zoptymalizowane, a każdy z nich stale monitorowany i ulepszany, dzięki temu możemy zaoferować klientom najlepszą jakość usług.

Doskonałość operacyjna to skuteczne i wydajne procesy wykonywane za pomocą zautomatyzowanych narzędzi przez ludzi, którzy znają swoją rolę w organizacji.

Quote IMG
成长心态

Growth Mindset

Dążymy do doskonalenia naszego zespołu i działań biznesowych. Promujemy podejmowanie ryzyka, kreatywność i rozwój umiejętności w tygrysim stadzie, co przekłada się na nasze wyniki biznesowe.

To, że nie ma dzisiaj rozwiązania na jakąkolwiek kwestię, nie oznacza, że tak ma zostać. Pojawia się wyzwanie – pojawia się odpowiedź! Growth Mindset to dla mnie otwartość na zmiany oraz gotowość wzięcia udziału w inicjatywach, które sami tworzymy i zarażanie innych zapałem do ich realizacji.

Quote IMG

Jak wygląda nasz proces rekrutacji?

Po każdym etapie dostajesz feedback i informację, co będzie działo się dalej.

Powstały w Tigers, by od początku było jasne ‑ kim jesteśmy i jak działamy.

1

Pierwszy kontakt

2

Zadanie testowe

3

Spotkanie z zespołem

4

Spotkanie z liderami i decyzja

Nie widzisz oferty dla siebie?

Nie szkodzi - i tak daj nam się poznać! Może za chwilę będziemy szukać kogoś o Twoim profilu.

Prześlij nam swoje CV przez formularz kontaktowy.