Social Media

Martyna Celuch

Customer Success Manager

Martyna Celuch

Pierwsza Managerka zespołu Customer Success w Tigers. Najważniejsze wartości, jakimi kieruje się w pracy, to terminowość, kreatywność i otwarty feedback.

Od lat z powodzeniem kieruje zróżnicowanymi liczbowo zespołami. Zrealizowała długoterminowe projekty w wielu branżach, m.in. reklamowej, eventowej czy gastronomicznej.

Ucz się, zawsze!

4

lata na stanowiskach managerskich/kierowniczych

2000

leadów pozyskanych dla klientów z różnych branż

3

lata w Tigers

Kompetencje

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-shaped

MODERACJA
CONTENT MARKETING
SOCIAL MEDIA
LEAD GENERATION
KRYZYSY PR
主要的

Social Media

Główna specjalizacja to social media – tworzy i wdraża strategie komunikacji, realizuje cele wizerunkowe i rozwija społeczności przy markach.

Content Marketing

Kreatywność w tworzeniu angażującej komunikacji to podstawowa cecha każdego, kto chce wyróżnić się w social media. Dzięki stosowaniu niezmiennych zasad marketingu w nowych formach, może realizować cele klienta na każdej płaszczyźnie.

Lead Generation

Wykorzystuje lejki konwersji na Facebooku, które w nieoczywisty sposób przekładają się na wzrost zapytań. Wykorzystuje taktyki content marketingowe do stałego podnoszenia jakości zapytań.

Martyna prywatnie

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Współtworzy jeden z najpopularniejszych polskich portali o MMA

2

Lubi oglądać filmy grozy, ale zawsze przy zapalonym świetle

3

Jest fanką twórczości Jane Austen

Martyna oczami współpracowników

Daria Knapik
Daria Knapik
Digital Marketing Team Leader

Wiedza i kompetencje

Nigdy wcześniej nie spotkałam tak profesjonalnej, wiernej sprawdzonym procesom i skutecznej leaderki – zaufanie, jakim darzy Cię od pierwszej chwili wiąże się z ogromną odpowiedzialnością – przez co na początku współpracy nie do końca rozumiałam metody jej pracy i stanowczość, którą myliłam (o zgrozo!!!) z niechęcią personalną. To osoba, której możesz powiedzieć o wszystkim – od najbardziej szalonej, po dramatyczną blokadę, która wpływa na Twoją pracę czy życie.

Jaka jest Martyna?

Uwielbiam pracować z Martyną przy wspólnych projektach. Zaangażowanie w połączeniu z kreatywnością i uporządkowaną pracą to mieszanka wybuchowa, która w efekcie zawsze przynosi więcej, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać. Nie sposób odmówić też Martynie dokładności, systematyczności i niesamowitej uważności – prowadzeni przez nią klienci to naprawdę świetny przykład do naśladowania i nieskończone źródło inspiracji dla innych.

Poznaj pozostałe Tygrysy z zespołu

No items found.

Dołącz do zespołu TIGERS

Wierzymy, że pasja i dyscyplina zjadają wiedzę oraz doświadczenie. Kompetencji twardych nauczymy każdego. Szukamy osób, które wyznają nasze wartości i standardy.