Brand & Visual Identity

Kreujemy silną i spójną tożsamość wizualną marek, które zapadają w pamięć.
Strategiczno-kreatywnie podejście

Skrupulatnie łączymy kreatywność ze strategią, dbając o to, aby każdy element idealnie komponował się z esencją Twojej marki. Nasze strategie brandingu łączą kreatywność z analitycznym podejściem, by Twoja marka stała rozpoznawalna i ceniona.

Tożsamość wizualna, która przemawia

Branding to nie tylko nazwa, logo, kolorystyka, czy typografia. To zespół wielowymiarowych składników, które razem tworzą ożywioną, rozpoznawalną osobowość marki - widoczną od pierwszego spojrzenia.

Efektywny branding

Branding to więcej niż nazwa czy logo. Tworzymy wielowymiarową tożsamość wizualną, która od pierwszego spojrzenia uwydatnia unikalną osobowość Twojej marki.

Korzyści z wdrożenia

Korzystając z usługi Brand & Visual Identity zapewniasz sobie nie tylko estetyczny i spójny wizerunek Twojej marki, ale również strategiczną przewagę na rynku. Nasz zespół ekspertów dopracowuje każdy szczegół, aby Twoja marka nie tylko przyciągała uwagę swoim wyglądem, ale również komunikowała swoje wartości i przekazywała emocje, budując trwałe relacje z odbiorcami.
Twój brand stanie się nie tylko rozpoznawalny, ale i pożądany przez klientów. Nasze podejście do projektowania identyfikacji wizualnej obejmuje szeroki zakres usług, dzięki czemu każdy aspekt wizualny jest spójny i efektywny.
1
Projektowanie logo

Zaprojektowanie idealnego logotypu to skomplikowany proces. Istotne jest, aby symbol graficzny Twojej marki był wiernym odzwierciedleniem jej ducha oraz współgrał z każdym aspektem komunikacji marketingowej – zarówno online i offline.

2
Key Visual

Key Visual to kluczowy element graficzny, który stanowi esencję Twojej marki lub kampanii marketingowej. To dlatego przykładamy do niego wyjątkową uwagę, formując go na solidnym fundamencie strategii marki i jej indywidualnych potrzeb. To on przyciąga uwagę, buduje emocjonalne powiązanie i intryguje.

3
Brand Manual

Brand Manual to kompleksowy przewodnik po wizualnej i komunikacyjnej tożsamości marki, od logo, przez kolorystykę, po typografię i zastosowanie w mediach.

4
Audyt marki

Audyt marki to dogłębna analiza Twojej obecnej sytuacji brandingowej, identyfikująca mocne strony, słabości oraz możliwości rozwoju. Przeprowadzamy analizy dotyczące spójności komunikatów oraz jej pozycji rynkowej.

5

6

7

8

No items found.
1

Wypełniasz brief na temat Twojego biznesu i potrzeb.

2

Analizujemy rynek i tworzymy pierwsze koncepcje.

3

Przedstawiamy projekt, który oddaje esencję Twojej marki.

4

Wdrażamy opracowanej identyfikacji wizualnej.

Motorola Polska

W trakcie naszej ponad 3 letniej współpracy Tigers wielokrotnie wykazało się partnerstwem, kreatywnością i zaangażowaniem. Prócz ongoingowej obsługi, agencja odpowiada także za przygotowywanie dla nas kampanii wizerunkowych i sprzedażowych z twórcami internetowymi. Przygotowane przez nich kampanie są nie tylko rzetelnie przeprowadzane, ale przede wszystkim są dopasowane do naszej grupy docelowej i odpowiadają naszym celom biznesowym. Cieszę się, że w 2023 roku zdobyliśmy Golden Arrow i Effie za kampanię Nie daj się zdefiniować #odkryjswójkolor, którą razem stworzyliśmy.

Motorola Polska

Anna Staszyńska

mLeasing

Tigers to nasz zaufany partner. Doceniam pełną transparentność współpracy oraz zaangażowanie specjalistów agencji w codzienne zadania.

mLeasing

Mirosław Szymański

Biuro Reklamy WP Media

Sprawne działanie oraz profesjonalne i elastyczne podejście to obszary, które najbardziej cenię we współpracy ze specjalistami Tigers. Zespół wspiera nas komunikacyjnie na Facebooku i LinkedInie. Mimo dynamicznych zmian oraz szybkiego tempa (charakterystycznego dla naszej branży), jestem spokojna, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. Doceniam partnerską postawę, transparentną komunikację oraz czytelne raporty.

Biuro Reklamy WP Media

Katarzyna Kamińska

MILWAUKEE

We współpracy z Tigers cenię 100% klarowną komunikację i elastyczność w działaniu. Zespół jest w pełni zaangażowany i wspiera naszą markę na rynkach CEE. Działając z Tygrysami można być pewnym indywidualnego podejścia i trafnych rekomendacji na każdym kroku.

MILWAUKEE

Janusz Mitko

Dołącz do nich grona

🡶
Sprawdź nasze realizacje
Jesteśmy agencją digital 360, podchodzimy do biznesu w szerokim ujęciu. Zwiększamy efektywność podejmowanych działań, co za tym idzie - zwiększamy Twoje przychody.

Opisz nam swoje wyzwanie, wspólnie znajdziemy drogę do celu.