Wideo

Przekształć swoje idee w porywające historie wizualne, wykorzystując moc wideo
Łączymy doświadczenie z pasją

Nasze studio jest zespołem doświadczonych profesjonalistów i entuzjastów, którzy mają na swoim koncie realizacje dla zarówno startupów, jak i uznanych marek. Nasza pasja i wiedza przekładają się na tworzenie wizualnych opowieści, które wzmacniają marki naszych klientów.

Wyróżnij się wśród konkurencji

Wykorzystaj moc filmu, by zdobywać nowych odbiorców i realizować cele biznesowe. Nasze produkcje łączą wysokie walory artystyczne z zaangażowaniem widza, budując zainteresowanie Twoją marką.

Rozwój biznesu poprzez storytelling

Filmy mogą znacząco przyczynić się do rozwoju Twojego biznesu poprzez skuteczny storytelling. To najlepsze narzędzie do edukacji potencjalnych klientów, budowania zaufania i wyróżniania się na rynku.

Korzyści z wdrożenia

Wdrożenie usługi wideo do komunikacji Twojej marki może istotnie wpłynąć na wzrost sprzedaży. Dynamiczne, angażujące filmy przyciągają nowych klientów i zwiększają rozpoznawalność marki. 

Wykorzystanie filmu w kampaniach znacznie poprawia odbiór komunikacji. Film to niezwykle skuteczne narzędzie, które angażuje odbiorców i pomaga lepiej zrozumieć przekaz. 

1
Reklamy

Produkcja reklamy to Twoja szansa na stworzenie porywającej historii marki. Dzięki wysokiej jakości wideo Twoja reklama przyciągnie uwagę klientów, zwiększy rozpoznawalność marki i zwiększy sprzedaż.

2
Filmy produktowe

Filmy produktowe to sposób na realistyczne i atrakcyjne prezentowanie Twojego produktu. Wysokiej jakości filmy produktowe zwiększą zaufanie klientów, podkreślą unikalne cechy Twojego produktu i przyczyniają się do wzrostu sprzedaży.

3
Animacje 2D i 3D

Tworzenie animacji 2D i 3D przekształca Twoje pomysły w atrakcyjne wizualizacje. Animacje mogą uprościć skomplikowane koncepcje, przyciągnąć uwagę odbiorców i zwiększyć zaangażowanie.

4
Transmisje na żywo

Transmisja na żywo pozwala nawiązać bezpośredni kontakt z Twoją publicznością. Interakcje na żywo zwiększają zaangażowanie, budują zaufanie i tworzą poczucie społeczności wokół Twojej marki. Efektywna transmisja na żywo przyspiesza wzrost biznesu i poprawia relacje z klientami.

5
Sesje zdjęciowe

Realizujemy sesje zdjęciowe, dostosowujemy materiały do różnych kanałów dystrybucji, w tym mediów społecznościowych i reklamy miejskiej. To Twoja szansa na stworzenie atrakcyjnych, profesjonalnych zdjęć, które zwiększą rozpoznawalność marki i przyciągną nowych klientów.

6

7

8

No items found.
1

Wypełniasz brief na temat Twojego biznesu i potrzeb.

2

Pogłębiamy Twoje odpowiedzi na spotkaniu.

3

Wracamy z rekomendacjami.

4

Wdrażasz i zarabiasz więcej za mniej!

Motorola Polska

W trakcie naszej ponad 3 letniej współpracy Tigers wielokrotnie wykazało się partnerstwem, kreatywnością i zaangażowaniem. Prócz ongoingowej obsługi, agencja odpowiada także za przygotowywanie dla nas kampanii wizerunkowych i sprzedażowych z twórcami internetowymi. Przygotowane przez nich kampanie są nie tylko rzetelnie przeprowadzane, ale przede wszystkim są dopasowane do naszej grupy docelowej i odpowiadają naszym celom biznesowym. Cieszę się, że w 2023 roku zdobyliśmy Golden Arrow i Effie za kampanię Nie daj się zdefiniować #odkryjswójkolor, którą razem stworzyliśmy.

Motorola Polska

Anna Staszyńska

mLeasing

Tigers to nasz zaufany partner. Doceniam pełną transparentność współpracy oraz zaangażowanie specjalistów agencji w codzienne zadania.

mLeasing

Mirosław Szymański

Biuro Reklamy WP Media

Sprawne działanie oraz profesjonalne i elastyczne podejście to obszary, które najbardziej cenię we współpracy ze specjalistami Tigers. Zespół wspiera nas komunikacyjnie na Facebooku i LinkedInie. Mimo dynamicznych zmian oraz szybkiego tempa (charakterystycznego dla naszej branży), jestem spokojna, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. Doceniam partnerską postawę, transparentną komunikację oraz czytelne raporty.

Biuro Reklamy WP Media

Katarzyna Kamińska

MILWAUKEE

We współpracy z Tigers cenię 100% klarowną komunikację i elastyczność w działaniu. Zespół jest w pełni zaangażowany i wspiera naszą markę na rynkach CEE. Działając z Tygrysami można być pewnym indywidualnego podejścia i trafnych rekomendacji na każdym kroku.

MILWAUKEE

Janusz Mitko

Dołącz do nich grona

🡶
Sprawdź nasze realizacje
Jesteśmy agencją digital 360, podchodzimy do biznesu w szerokim ujęciu. Zwiększamy efektywność podejmowanych działań, co za tym idzie - zwiększamy Twoje przychody.

Opisz nam swoje wyzwanie, wspólnie znajdziemy drogę do celu.