Strategia

Stwórz z nami strategię, dzięki której osiągniesz swoje cele biznesowe
Zmaksymalizowana skuteczność

Dobra strategia pozwala Ci działać z pewnością i skutecznością. Nie chodzi tylko o wyznaczenie celów, ale także o wypracowanie dokładnych kroków, które prowadzą do ich realizacji. Oszczędzasz czas, pieniądze i wysiłek, a Twoje działania stają się bardziej efektywne.

Długoterminowy sukces

Stworzone przez nas strategie nie koncentrują się na krótkoterminowych celach - pomagamy Ci postawić fundamenty pod długoterminowy sukces. To inwestycja, która przynosi owoce na przestrzeni czasu i prowadzi do stabilnego rozwoju Twojego biznesu.

Autentyczne wyróżnienie

W dzisiejszym świecie jak nigdy trudno się wyróżnić. Strategia pomoże Ci skutecznie wybić się ponad szum rynku. Odzwierciedlamy unikalne cechy Twojego biznesu i budujemy strategię, która wyskakuje Twój biznes.

Korzyści z wdrożenia

Zastosowanie strategii umożliwia efektywne zarządzanie zasobami firmy, które przekładają się na wzrost znaczenia marki. Skrojona na miarę potrzeb strategia pozwala na identyfikację wyróżników marki, które stanowią przewagę nad innymi brandami.
Dzięki wdrożeniu usługi, tworzymy silne marki, które są oparte na dokładnie określonych potrzebach klienta. Skuteczna komunikacja jest kluczowa w budowaniu trwałych relacji i atrakcyjnego wizerunku Twojej marki.
1
Strategia marketingowa

Strategia marketingowa precyzyjnie określa istotne cechy produktu zarówno z perspektywy klienta, jak i konkurencji. Wytycza kluczowe kwestie związane z cenami oferowanych produktów, identyfikuje możliwości budowania przewagi konkurencyjnej, by w pełni wykorzystać potencjał rynku.

2
Strategia marki

Tworzenie silnej marki to nie tylko kwestia logotypu czy kolorów. To proces, który angażuje wiele aspektów Twojego biznesu i projektuje konkretne, pożądane pozycjonowanie. Aby zrobić to skutecznie, opieramy się na dogłębnej analizie rynku, konkurencji i potrzeb odbiorców.

3
Strategia komunikacji

Skuteczna komunikacja jest kluczowa dla budowania trwałych relacji z klientami i budowania konkretnego wizerunku marki. Dlatego projektujemy kompleksowe strategie komunikacji, które pozwalają efektywnie dotrzeć do Twojej docelowej grupy odbiorców i przekazać im odpowiednią wiadomość we właściwym momencie.

4
Narracja strategiczna

Twój pitch deck to kluczowy element w przekonywaniu inwestorów, partnerów biznesowych czy potencjalnych klientów. Opieramy się na storytellingu, analizie danych i doświadczeniu strategicznemu. Wesprzemy Cię w tworzeniu pitch decków, które nie tylko prezentują Twoją markę w atrakcyjny sposób, ale także przekazują jej głębsze wartości i cele.

5

6

7

8

No items found.
1

Wypełniasz brief na temat Twojego biznesu i potrzeb.

2

Pogłębiamy Twoje odpowiedzi na spotkaniu.

3

Wracamy z rekomendacjami.

4

Wdrażasz i zarabiasz więcej za mniej!

Motorola Polska

W trakcie naszej ponad 3 letniej współpracy Tigers wielokrotnie wykazało się partnerstwem, kreatywnością i zaangażowaniem. Prócz ongoingowej obsługi, agencja odpowiada także za przygotowywanie dla nas kampanii wizerunkowych i sprzedażowych z twórcami internetowymi. Przygotowane przez nich kampanie są nie tylko rzetelnie przeprowadzane, ale przede wszystkim są dopasowane do naszej grupy docelowej i odpowiadają naszym celom biznesowym. Cieszę się, że w 2023 roku zdobyliśmy Golden Arrow i Effie za kampanię Nie daj się zdefiniować #odkryjswójkolor, którą razem stworzyliśmy.

Motorola Polska

Anna Staszyńska

mLeasing

Tigers to nasz zaufany partner. Doceniam pełną transparentność współpracy oraz zaangażowanie specjalistów agencji w codzienne zadania.

mLeasing

Mirosław Szymański

Biuro Reklamy WP Media

Sprawne działanie oraz profesjonalne i elastyczne podejście to obszary, które najbardziej cenię we współpracy ze specjalistami Tigers. Zespół wspiera nas komunikacyjnie na Facebooku i LinkedInie. Mimo dynamicznych zmian oraz szybkiego tempa (charakterystycznego dla naszej branży), jestem spokojna, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. Doceniam partnerską postawę, transparentną komunikację oraz czytelne raporty.

Biuro Reklamy WP Media

Katarzyna Kamińska

MILWAUKEE

We współpracy z Tigers cenię 100% klarowną komunikację i elastyczność w działaniu. Zespół jest w pełni zaangażowany i wspiera naszą markę na rynkach CEE. Działając z Tygrysami można być pewnym indywidualnego podejścia i trafnych rekomendacji na każdym kroku.

MILWAUKEE

Janusz Mitko

Dołącz do nich grona

🡶
Sprawdź nasze realizacje
Jesteśmy agencją digital 360, podchodzimy do biznesu w szerokim ujęciu. Zwiększamy efektywność podejmowanych działań, co za tym idzie - zwiększamy Twoje przychody.

Opisz nam swoje wyzwanie, wspólnie znajdziemy drogę do celu.