Influencer Marketing

Współpracuj z influencerami, którzy zapewnią Twojej marce realizację celów biznesowych.
Strategiczne podejście

Influencer marketing to więcej niż tylko dobór twórcy do marki. To zaplanowane działania, które są wplecione w strategię marki, odpowiadające na jej potrzeby i cele.

Launch produktu

Przygotowanie kampanii launchującej produkt to klucz do sukcesu. Wykorzystanie liderów opinii nie tylko zwiększa wiarygodność marki, ale i generuje zainteresowanie produktem, wpływając na wyniki sprzedażowe.

Influencer marketing szyty na miarę

Każda współpraca z influencerami jest unikalna i wymaga indywidualnego podejścia. Odpowiednio zaplanowane działania z influencerami pozwalają rozwinąć markę i dotrzeć do nowych odbiorców.

Korzyści z wdrożenia

Decydując się na influencer marketing warto rzetelnie sprawdzić twórcę internetowego, aby nie tylko przyciągnąć do Twojego brandu masę nowych odbiorców, ale również wykorzystać ten potencjał. Wdrażając usługę, niezbędna jest wiedza z zakresu sprawdzania wiarygodności influencera i umiejętności wykorzystania jego potencjału wsparcia do Twojego biznesu.

Jesteśmy agencją, która wśród swoich wartości ma transparentność i odpowiedzialność. To one kierują nami w kontekście współprac z influencerami, w związku z tym nasi klienci mają całkowity wgląd w umowy i rozliczenia z influencerami. Podchodzimy strategicznie do influencer marketingu - wpisujemy influencer marketing w strategię marki i jej pozostałe działania.

1
Kampanie z influencerami

Stworzymy dla Ciebie koncept kreatywny kampanii, dobierzemy odpowiednich influencerów, znegocjujemy z nimi stawki, wyegzekwujemy wszystkie świadczenia, a na koniec otrzymasz od nas raport z analizą podjętych działań i rekomendacjami na przyszłość.

2
Ambasadorzy marek

Dopasowujemy ambasadorów do Twojej marki, angażując osoby zgodne z jej wartościami i celami biznesowymi.

3
Współprace z influencerami

Prowadzimy także ongoingowe współprace z influencerami. Jeśli masz lub chcesz mieć stałych twórców, którzy co miesiąc reklamują Twoją markę na social media, to możemy pomóc w tworzeniu briefów, egzekucji świadczeń, analizie wyników czy rekomendacjach na kolejne współprace i publikacje.

4
Sesje foto i wideo z influencerami

Wraz z naszym działem creative stworzymy dla Twojej marki niezapomniane wideo z influencerami, a także zdjęcia, które na długo pozostaną w pamięci odbiorców! Zajmujemy się produkcją sesji foto i wideo wraz z dopasowaniem i opieką twórców i ich teamów beauty.

5
Programy ambasadorskie

Jeżeli planujesz zaktywizować swoich pracowników albo otworzyć program ambasadorskim - przygotujemy zarówno komunikację, jak i formularz. Przeprowadzimy selekcję wszystkich zgłoszeń i zarekomendujemy Ci odpowiednie osoby do programu, które następnie poprowadzimy i nauczymy tworzyć jakościowy content, spełniający cele Twojej marki.

6
User Generated Content

Poszukujesz content creatorów i mniejszych twórców, którzy przygotują jakościowy content na profile Twojej marki? Znajdziemy takie osoby dla Ciebie! Przygotujemy także briefy i zweryfikujemy przygotowane przez nich materiały, abyś miał pewność, że trafia do Ciebie najwyższej jakości publikacja.

7

8

No items found.
1

Wypełniasz brief na temat Twojego biznesu i potrzeb.

2

Pogłębiamy Twoje odpowiedzi na spotkaniu.

3

Wracamy z rekomendacjami.

4

Wdrażasz i zarabiasz więcej za mniej!

Motorola Polska

W trakcie naszej ponad 3 letniej współpracy Tigers wielokrotnie wykazało się partnerstwem, kreatywnością i zaangażowaniem. Prócz ongoingowej obsługi, agencja odpowiada także za przygotowywanie dla nas kampanii wizerunkowych i sprzedażowych z twórcami internetowymi. Przygotowane przez nich kampanie są nie tylko rzetelnie przeprowadzane, ale przede wszystkim są dopasowane do naszej grupy docelowej i odpowiadają naszym celom biznesowym. Cieszę się, że w 2023 roku zdobyliśmy Golden Arrow i Effie za kampanię Nie daj się zdefiniować #odkryjswójkolor, którą razem stworzyliśmy.

Motorola Polska

Anna Staszyńska

mLeasing

Tigers to nasz zaufany partner. Doceniam pełną transparentność współpracy oraz zaangażowanie specjalistów agencji w codzienne zadania.

mLeasing

Mirosław Szymański

Biuro Reklamy WP Media

Sprawne działanie oraz profesjonalne i elastyczne podejście to obszary, które najbardziej cenię we współpracy ze specjalistami Tigers. Zespół wspiera nas komunikacyjnie na Facebooku i LinkedInie. Mimo dynamicznych zmian oraz szybkiego tempa (charakterystycznego dla naszej branży), jestem spokojna, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. Doceniam partnerską postawę, transparentną komunikację oraz czytelne raporty.

Biuro Reklamy WP Media

Katarzyna Kamińska

MILWAUKEE

We współpracy z Tigers cenię 100% klarowną komunikację i elastyczność w działaniu. Zespół jest w pełni zaangażowany i wspiera naszą markę na rynkach CEE. Działając z Tygrysami można być pewnym indywidualnego podejścia i trafnych rekomendacji na każdym kroku.

MILWAUKEE

Janusz Mitko

Dołącz do nich grona

🡶
Sprawdź nasze realizacje
Jesteśmy agencją digital 360, podchodzimy do biznesu w szerokim ujęciu. Zwiększamy efektywność podejmowanych działań, co za tym idzie - zwiększamy Twoje przychody.

Opisz nam swoje wyzwanie, wspólnie znajdziemy drogę do celu.