Tigers zapewnia kompleksowe wsparcie marek w digitalu, w tym również poprzez zaawansowany sposób przekazywania i praktykowania wiedzy - autorskie treningi. Dlatego jeśli chcesz podnieść kompetencje swojego zespołu z wykorzystaniem doświadczonych ekspertów i być na bieżąco ze zmianami na rynku – wybierz Tigers.

Treningi otwarte

Skierowane są do specjalistów, którzy na co dzień pracują operacyjnie, zarówno po stronie agencji, jak i wewnątrz firmy. Stawiamy przede wszystkim na rozwój umiejętności, dlatego możesz się spodziewać dużej ilości ćwiczeń i elementów warsztatowych.

No items found.

Treningi i szkolenia dedykowane

Potrzebujesz szkolenia szytego na miarę potrzeb Twojej firmy lub zespołu? Mamy w tym doświadczenie. Dotychczas realizowaliśmy m.in. treningi w formułach online i offline, serie webinarów, szkolenia i materiały nagraniowe do dalszej dystrybucji. 

Szkolimy m.in. w zakresie strategii, komunikacji marki w mediach społecznościowych, kampanii reklamowych, employer brandingu, marek osobistych, TikToka i analityki. 

Wystąpienia

Organizujesz konferencję branżową lub wydarzenie dla swoich partnerów biznesowych? Nasi trenerzy mają doświadczenie w wystąpieniach publicznych. Tematykę, czas i formułę zawsze dostosowujemy do potrzeb klienta i grupy docelowej. 

Konsultacje

Potrzebujesz konsultacji 1:1? Skontaktuj się z nami mailowo (hello@tigers.pl) lub umów się na rozmowę podczas której zweryfikujemy Twoje potrzeby, dobierzemy eksperta i umówimy konsultację.

Opisz nam swoje wyzwanie,
znajdziemy drogę.