E-mail marketing & marketing automation

Zwielokrotnij skuteczność swojego marketingu i wynieś swój biznes na nowy poziom.
Automatyzacja

Umożliwia generowanie dochodu non-stop, nawet podczas snu, dzięki ciągłym kampaniom i automatycznym procesom zwiększa zwrot z inwestycji przez całą dobę. Efektywne zarządzanie lejkiem sprzedażowym i optymalizacja każdego z jego etaow, pupozwala na solidne fundamenty do rozwoju i ekspansji firmy, ułatwiając jej skalowanie.

Systemy marketingu automation

Systemy marketing automation gromadzą cenne informacje o klientach, umożliwiając dostarczanie spersonalizowanych komunikatów w optymalnym momencie, co zwiększa efektywność działań marketingowych.

Efektywne wykorzystanie danych

Dane zbierane przez systemy marketing automation wzmacniają stabilność firmy, zwiększając niezależność od zewnętrznych źródeł danych i kontrolę nad strategiami marketingowymi.

Korzyści z wdrożenia

Automatyzacja marketingu zapewnia, że Twój biznes generuje dochód 24/7. Dzięki ciągłym kampaniom i automatycznym procesom zwrot z inwestycji pracuje na Twoją korzyść przez całą dobę.
Marketing automation umożliwia efektywne zarządzanie lejkiem sprzedażowym i optymalizację każdego etapu procesu zakupowego, sprecyzowanego do konkretnej grupy docelowej, aby osiągać najlepsze możliwe efekty i stale rozwijać Twój biznes.
1
Wybór narzędzia

Specjalizujemy się w selekcji systemów marketing automation, które idealnie odpowiadają na unikalne potrzeby Twojej firmy, uwzględniając jej charakter, wymagania oraz budżet.

2
Generowanie leadów

Kluczowym elementem naszych działań jest rozbudowa bazy subskrybentów, co zapewnia efektywne dotarcie i większe rezultaty Twoich kampanii.

3
Segmentacja użytkowników

Wykorzystujemy zaawansowane możliwości segmentacji, co pozwala na precyzyjne dopasowanie komunikacji do potrzeb i zachowań odbiorców, zwiększając efektywność działań.

4
Scenariusze automatyczne

Nasze automatyzacje oszczędzają czas i ulepszają doświadczenia użytkowników na stronie, jednocześnie rozwiązując konkretne problemy biznesowe i poprawiając kluczowe wskaźniki efektywności.

5
SMS marketing

Skuteczność SMS jako narzędzia marketingowego jest niezwykle wysoka, dzięki imponującym wskaźnikom otwieralności i możliwości automatycznej wysyłki.

6
Powiadomienia Web Push

Powiadomienia push stanowią efektywny sposób na utrzymanie komunikacji z klientami, niezależnie od tego, czy znajdują się oni na stronie.

7
Scoring kontaktów i automatyzacja sprzedaży

Nasze metody pozwalają szybko identyfikować gotowych do zakupu klientów, co umożliwia zespołowi sprzedażowemu skoncentrowanie się na najbardziej wartościowych leadach, przyspieszając proces sprzedaży.

8

No items found.
1

Wypełniasz brief na temat Twojego biznesu i potrzeb.

2

Pogłębiamy Twoje odpowiedzi na spotkaniu.

3

Wracamy z rekomendacjami.

4

Przedstawiamy wstępne propozycje kreatywne

Motorola Polska

W trakcie naszej ponad 3 letniej współpracy Tigers wielokrotnie wykazało się partnerstwem, kreatywnością i zaangażowaniem. Prócz ongoingowej obsługi, agencja odpowiada także za przygotowywanie dla nas kampanii wizerunkowych i sprzedażowych z twórcami internetowymi. Przygotowane przez nich kampanie są nie tylko rzetelnie przeprowadzane, ale przede wszystkim są dopasowane do naszej grupy docelowej i odpowiadają naszym celom biznesowym. Cieszę się, że w 2023 roku zdobyliśmy Golden Arrow i Effie za kampanię Nie daj się zdefiniować #odkryjswójkolor, którą razem stworzyliśmy.

Motorola Polska

Anna Staszyńska

mLeasing

Tigers to nasz zaufany partner. Doceniam pełną transparentność współpracy oraz zaangażowanie specjalistów agencji w codzienne zadania.

mLeasing

Mirosław Szymański

Biuro Reklamy WP Media

Sprawne działanie oraz profesjonalne i elastyczne podejście to obszary, które najbardziej cenię we współpracy ze specjalistami Tigers. Zespół wspiera nas komunikacyjnie na Facebooku i LinkedInie. Mimo dynamicznych zmian oraz szybkiego tempa (charakterystycznego dla naszej branży), jestem spokojna, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. Doceniam partnerską postawę, transparentną komunikację oraz czytelne raporty.

Biuro Reklamy WP Media

Katarzyna Kamińska

MILWAUKEE

We współpracy z Tigers cenię 100% klarowną komunikację i elastyczność w działaniu. Zespół jest w pełni zaangażowany i wspiera naszą markę na rynkach CEE. Działając z Tygrysami można być pewnym indywidualnego podejścia i trafnych rekomendacji na każdym kroku.

MILWAUKEE

Janusz Mitko

Dołącz do nich grona

🡶
Sprawdź nasze realizacje
Jesteśmy agencją digital 360, podchodzimy do biznesu w szerokim ujęciu. Zwiększamy efektywność podejmowanych działań, co za tym idzie - zwiększamy Twoje przychody.

Tygrysy Działu

E-mail marketing & marketing automation

Opisz nam swoje wyzwanie, wspólnie znajdziemy drogę do celu.