Rozwój biznesu

Franciszek Georgiew

Founder

Franciszek Georgiew

Codziennie powtarza zespołowi – jacy jesteśmy, jak pracujemy i dokąd zmierzamy. Dba o to, by propozycja wartości dla klientów była żywa, silna i zakorzeniona w DNA organizacji.

Poprzez biznes realizuje swoją prywatną misję codziennego przekraczania swoich wczorajszych granic. Po siedmiu latach jako CEO Tigers, przeszedł do roli lidera grupy podmiotów, w których posiada kontrolne pakiety udziałów: Tigers, Automation House, Huqiao i Tigers Devs.

Wierzę w siłę Tigers wynikającą z przejrzystej strategii, wspólnych celów i transparentnego podejścia do biznesu.

11

lat w digital marketingu

7

lat w Tigers

4

4 firmy w grupie aktualnie

Kompetencje

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-shaped

Storytelling
Strategia
Biznes
Marketing
Zarządzanie
主要的

Biznes

Po dużych sukcesach jako specjalista, Franciszek został przedsiębiorcą, ucząc się od zera. Prowadził działania osobiście dla pierwszych klientów, następnie położył zalążek każdego działu w firmie. Po wyjściu z roli CEO Tigers, Franciszek skupia się na budowaniu synergii podmiotów w grupie.

Strategia

Doświadczenie marketingowe i biznesowe kształtuje jego silny zmysł strategiczny; to również jego pierwszy talent według testu Gallupa. Potrafi szybko połączyć odległe aspekty i wyciągnąć esencję.

Marketing

Choć doskonale rozumie potencjał social media, w codziennej pracy (i rekrutacji) kieruje się przede wszystkim znajomością niezmiennych praw marketingu i ludzkiej psychologii. Udało mu się zbudować jeden z najsilniejszych kanałów wśród agencji digitalowych w Polsce.

Franciszek prywatnie...

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Fascynuje go historia starożytna i Azji Południowo-Wschodniej

2

W 2020 roku najczęściej słuchanym przez niego utworem było „Ski mask” Smokepurpp

3

Pierwotną nazwę firmy zaczerpnął z legginsów z tygrysem

Franciszek oczami współpracowników…

Naturalny strateg

Franciszek nieustannie motywuje do przekraczania granic tego, co sami uznajemy za nieosiągalne. Wizja, którą przedstawił mi na początku współpracy, zrealizowała się co do joty. Zawsze można liczyć na jego uwagę i wsparcie.

Inspirujący lider

Współpracując z Franciszkiem doświadczyłam nietypowego połączenia cech. Na co dzień bije od niego spokój wynikający z doświadczenia, który przeplata się z ciągłą potrzebą poszukiwania nowych, ekscytujących szczytów do zdobycia. Jego postawa inspiruje do podejmowania odważnych kroków. Jest liderem, u którego za słowami idą czyny i wsparcie.

Poznaj pozostałe Tygrysy z zespołu

No items found.

Dołącz do zespołu TIGERS

Wierzymy, że pasja i dyscyplina zjadają wiedzę oraz doświadczenie. Kompetencji twardych nauczymy każdego. Szukamy osób, które wyznają nasze wartości i standardy.