Performance

Kamil Obidziński

Senior Digital Marketing Specialist

Kamil Obidziński

W Tigers dba o wyniki i skalowanie biznesu klientów za pomocą płatnych kampanii performance. W pracy z klientem stawia na partnerskie relacje.

Absolwent Politechniki Gdańskiej wydziału Elektroniki i Telekomunikacji. Doświadczenie w marketingu zdobywał pracując z sektorem SME, oraz obszarach łączących online&offline. Dba o nieustanny rozwój kompetencji niezbędnych do polepszania jakości pracy.

„Standardowa edukacja zapewni ci przeżycie. Samokształcenie – fortunę”

5

lat w marketingu

50

zorganizowanych eventów

10

dni potrzebnych na przeprowadzkę do Warszawy i rozpoczęcie pracy z Tigers

Kompetencje

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-shaped

Social Media
Strategia
Performance
Business Manager
CRO
主要的

Performance

Tworzy i wdraża strategie mediowe, analizuje wyniki i optymalizuje ROAS. Pogłębia znajomość systemów reklamowych i technik skalowania budżetów

Strategia

Na marketing patrzy szeroko, nie tylko z poziomu działań performance. Analiza zależnościach na podstawie danych, szukanie najlepszych możliwych rozwiązań spośród różnorodnych możliwości, a potem testowanie różnych podejść i technik to jego mocna strona.

Business Manager

Ma doświadczenie w pracy w środowisku Facebooka, dzięki czemu wgryza się w temat poprawnej analityki i prawidłowej konfiguracji kampanii reklamowych – w tym narzędziu tkwi ogromny potencjał, gdy jest w odpowiedni sposób wykorzystywane.

Kamil prywatnie

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Uwielbia rozmowy na temat biznesu / rozwoju

2

Wolny czas spędza w na eksperymentach kulinarnych

3

Pasjonat motoryzacji, w jego żyłach płynie benzyna

Kamil oczami współpracowników

Wiedza i komptenecje

Kamil to prawdziwy ekspert w swojej dziedzinie. Jako senior posiada ogromne umiejętności i doświadczenie, które przekładają się na doskonałe wyniki jego klientów. Jego praca jest nieoceniona, a zaangażowanie i profesjonalizm stanowią inspirację dla innych. Zawsze gotów do podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem z młodszymi członkami zespołu, co sprzyja rozwojowi całego teamu. Kamil jest nie tylko doskonałym specjalistą, ale także wspaniałym kolegą.

Jaki jest Kamil?

Każdy, kto widział Kamila w akcji potwierdzi, że jest on doskonałym przewodnikiem dla swoich klientów. Nie znam drugiej osoby o równie wysokich zdolnościach w komunikacji interpersonalnej. Te z kolei przekładają się na zadowolenie klientów Kamila, którzy doskonale wiedzą, co się dzieje i mają pewność, że wyniki biznesowe ich firmy są w dobrych rękach. Kamil to również typ osoby, która nie czeka na rozwiązania podane na talerzu i w razie braku drogi, wytycza ją sam.

Poznaj pozostałe Tygrysy z zespołu

No items found.

Dołącz do zespołu TIGERS

Wierzymy, że pasja i dyscyplina zjadają wiedzę oraz doświadczenie. Kompetencji twardych nauczymy każdego. Szukamy osób, które wyznają nasze wartości i standardy.