Rozwój biznesu

Ewa Gajda

Head of Shared Services Center

Ewa Gajda

W Tigers odpowiadam za część administracyjno – finansową. Dbam o narzędzia i procesy zapewniające odpowiednie działanie i rozwój organizacji. Tworzenie Shared Services Center dla całej grupy Tigers.

Ukończyłam studia na kierunku Finanse i bankowość oraz podyplomowe na kierunku Controlling Finansowy. Przez 15 lat byłam odpowiedzialna za operacyjne działanie dwóch największych sieci winiarsko – alkoholowych w Polsce. Stanie na straży administracji, operacji i zadań niemożliwych to moja dewiza 😊

Weakness is not an option Szampan sprawia, że każdy dzień wydaje się być niedzielą

48km

najdłuższy dystans przebiegnięty

5895m

wysokość góry marzeń

11111111

ilość litrów służbowo wypitego wina

Kompetencje

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-shaped

BUDOWANIE RELACJI
ELASTYCZNOŚĆ / MULTITASKING
HOLISTYCZNE PODEJŚCIE
ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI
ADMINISTRACJA
主要的

Holistyczne podejście

Układając procesy i wspierając organizację niezwykle ważne jest, aby patrzeć kompleksowo na wszystkie ogniwa. Nawet najmniejszy proces / zmiana oddziaływuje na całą organizację i trzeba brać pod uwagę każdy aspekt.

Elastyczność / Multitasking

W prężnie rozwijającej się organizacji umiejętność dostosowania i aktualizowania priorytetów jest kluczowa. Różnorodne wyzwania najbardziej mnie motywują.

Zarządzanie projektami

Orientacja na cel i skrupulatność pozwala na spinanie różnych działań i dowożenie tematów.

Ewa prywatnie

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Miłośniczka biegów miejskich i górskich

2

Góry – o każdej porze roku, w każdej formie i na każdy humor

3

Zakochana bez pamięci w pewnym rudzielcu

Ewa oczami współpracowników

Wiedza i kompetencje

Ewa to kobieta, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Rzadko spotyka się tam dobrze zorganizowaną, pracowitą i rzetelną osobę jak ona. Jej energia, pozytywne nastawienie do ludzi i niezwykła pogoda ducha, sprawiają, że praca z nią jest czystą przyjemnością. Z podziwem patrzę na to, jak z łatwością radzi sobie z nawet największymi wyzwaniami, a także konsekwentnie optymalizuje i usprawnia procesy. Bez względu na to, jak wiele zadań ma do wykonania i jak bardzo napięty jest jej kalendarz, możesz liczyć na to, że znajdzie dla Ciebie chwilę i z chęcią Ci pomoże. Współpraca z taką osobą jak Ewa to marzenie, dlatego tak bardzo się cieszę, że jest w teamie Tigers.

Karolina Kawska
Karolina Kawska
CXO

Jaka jest Ewa?

Praca z Ewą daje gwarancję satysfakcji. Duże oddanie obowiązkom, sumienność w ich wykonaniu i profesjonalizm na każdym kroku. Do tego Ewa zawsze jest uśmiechnięta i chętna pomóc. Jej wsparcie jest na wagę złota w organizacji i cieszę się, że możemy wspólnie budować silne zaplecze agencji i walczyć o jeszcze większą efektywność.

Poznaj pozostałe Tygrysy z zespołu

No items found.

Dołącz do zespołu TIGERS

Wierzymy, że pasja i dyscyplina zjadają wiedzę oraz doświadczenie. Kompetencji twardych nauczymy każdego. Szukamy osób, które wyznają nasze wartości i standardy.