Sprawdź nasze aktualne oferty pracy

#RRROAR
Zespół:
Finanse Administracja HR
Finanse Administracja HR
Finanse Administracja HR
Finanse Administracja HR
Customer Success
Growth
Growth
Customer Success
Digital Team
Digital Team
Huqiao
Growth
Customer Success
Huqiao
Digital Team
Growth
Automation House
Growth
Digital Team
Wyczyść
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Nie widzisz oferty dla siebie?

Nie szkodzi - i tak daj nam się poznać! Może za chwilę będziemy szukać kogoś o Twoim profilu.

Prześlij nam swoje CV przez formularz kontaktowy.

Poznaj lepiej nasze zespoły

Customer Success

Karolina Kawska

CEO

We współpracy z Klientami stawiamy na odpowiedzialne i partnerskie podejście do projektów. Specjaliści pracują z klientami indywidualnie, to znaczy że nie dzielimy odpowiedzialności, ale też skutecznie współpracujemy w teamie, wymieniamy doświadczenia, inspiracje i wytyczamy wspólne standardy działania. Szukamy ludzi, którzy podzielają nasze wartości. Samodzielnych, odważnych, kreatywnych z pomysłem na siebie. Jeśli to o Tobie - dołącz do zespołu Customer Success!

Growth

Daniel Kotliński

Senior Strategic Planner

W Tigers nie sprzedajemy, doradzamy. Jesteśmy zaufanymi partnerami dla naszych klientów. Jest to możliwe, ponieważ w codziennej pracy łączymy rzetelną wiedzę merytoryczną, wnikliwość w rozwiązywaniu problemów biznesowych oraz radykalną orientację na potrzeby klienta. Czasami gramy ostro, ale zawsze fair. Szukamy inteligentnych, ambitnych, zorientowanych na klienta i nastawionych na realizację celu osób. Dołączając do nas, znajdziesz się w środowisku zdeterminowanych i skutecznych profesjonalistów. Jeżeli czujesz, że ten opis pasuje do Ciebie – aplikuj Tygrysie!

Growth

Melania Stankiewicz

Growth Leader

W zespole marketingu dzieją się rzeczy pionierskie i unikatowe. Szukamy osób, które tak jak my uwielbiają wymyślać i wcielać w życie pomysły nakręcające biznes, budujące społeczność, promujące i wzmacniające naszą wyjątkową markę. Jeśli w duszy gra Ci marketing, a w głowie kłębią się pomysły, które potrzebują kreatywnej przestrzeni, by się urzeczywistnić – daj się poznać i aplikuj do naszego zespołu!

Creative Team

Paweł Wasilewski

Creative Manager

Odważne kreacje, rozwój i doskonalenie się w duchu bieżących trendów; do tego samodzielność, niezależność i efektywna współpraca oparta o zaufanie - tak działa nasze studio graficzne. Obsługujemy tak różnorodnych klientów, że Twoje pomysły będą miały mnóstwo okazji, by stawać się rzeczywistością. Dołącz do nas, jeśli kreacje do social media są Twoją codziennością i pasją i chcesz rozwijać się szybciej, niż gdziekolwiek indziej!