Digital PR.

Twoja marka już teraz ma Public Relations - bardziej lub mniej korzystne. Zadbamy o ten obszar kompleksowo, by był Twoim asem w rękawie, który świetnie uzupełnia pozostałe działania promocyjne.

Branding
Digital
Marketing
Digital PR
Strategia
分析

1. PR PRODUKTOWY

Wprowadzimy produkt/ usługę na rynek lub/i zwiększymy jego rozpoznawalność, generując zainteresowanie mediów oraz obecność w różnych kanałach komunikacji. Naszym celem będzie również generowanie zainteresowania, popytu i edukacja rynku - pomożemy Twoim klientom zrozumieć, jak działa produkt/usługa i jakie problemy zaadresuje - a w konsekwencji - wywołać w nich potrzebę posiadania go.

作坊

2. PR KORPORACYJNY

Naszym celem będzie kreowanie spójnego przekazu, który przedstawia misję, wartości, cele i osiągnięcia organizacji. Po co? By zwiększać rozpoznawalności marki, budować zaufanie oraz społeczne zrozumienie dla działań i postaw organizacji. Strategicznie zbudujemy pozytywny (taki, jakiego Twoja firma potrzebuje) wizerunek i relacje z różnymi grupami interesariuszy.

創建

3. EMPLOYER BRANDING

Zbudujemy wizerunek pracodawcy, z którym sam* chciał*byś pracować. Po co? Wizerunek atrakcyjnego na rynku pracodawcy wpływa na jakość aplikacji i pozwala przyciągać do organizacji prawdziwych A-Playerów, dzięki czemu Twoja firma ma na pokładzie wysoko wykwalifikowanych pracowników. Jeśli pracownicy identyfikują się z wartościami i misją firmy, są bardziej zaangażowani w swoją pracę, bo czują, że gracie do tej samej bramki. Pozytywny wizerunek firmy przyciąga klientów i partnerów, którzy chcą współpracować z firmą o silnych wartościach i zasobach ludzkich.

團隊

4. SEO PR

Łączymy kompetencje specjalistów PR i SEO, by nie tylko przyciągać uwagę mediów, Twoich klientów, partnerów i konkurencji , ale także poprawić widoczność online poprzez pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania. Zoptymalizujemy treści na stronie, zwiększymy ruch organiczny i znajdziemy najefektywniejszy sposób i miejsca docelowe do dystrybucji kluczowych treści. Lepsze pozycjonowanie w wyszukiwarce wpływa na postrzeganie firmy jako autorytetu w danej dziedzinie.

媒体

5. KONSULTACJE MEDIALNE

Pomożemy Ci określić misję, wartości i identyfikację wizualną marki - niezależnie od tego, czy mowa o firmie, czy o… Tobie. Świadome kreowanie wizerunku wspiera realizację celów biznesowych. Przygotujemy Cię do ważnych wystąpień publicznych - prelekcji, wywiadów, “niewygodnych” pytań. Twój sposób mówienia, gestykulacji, ubierania się, a także to, co publikujesz w swoich social mediach to tylko część Twojego public relations. To, jak mówią na zewnątrz i co publikują Twoi pracownicy, również. Nie wiesz, jak określić tożsamość firmy/ marki? Pomożemy Ci zadbać o narrację, która będzie wspierać rozwój biznesu.

事件

6. EVENT MANAGEMENT

Ważna premiera? Konferencja? Event branżowy? Zaplanujemy, zorganizujemy i skoordynujemy Twoje wydarzenie. Zaprosimy na nie odpowiednie media, zadbamy o obecność dziennikarzy, stworzymy kreatywne zaproszenia dla influencerów/ mediów/ Twoich gości. Przygotujemy Cię do wystąpienia. Zadbamy o płynny przebieg eventu.

Digital PR.
原創解決方案

Tworzymy komunikację z pazurem

Promocja marki to więcej niż tylko digital marketing, obecność w mediach społecznościowych czy performance marketing. To także kwestia wizerunku. Twoja marka już teraz ma Public Relations - bardziej lub mniej korzystne. Zadbamy o ten obszar kompleksowo, by był Twoim asem w rękawie, który świetnie uzupełnia pozostałe działania promocyjne.

1

Przygotujemy kompleksową strategię działań Digital PR dla Twojej marki.

2

Poprowadzimy biuro prasowe Twojej marki.

3

Zorganizujemy wydarzenia budujące rozpoznawalność marki.

4

Przeprowadzimy konsultacje wizerunkowe.

Wskazaliśmy drogę

Opisz nam swoje wyzwanie,
wspólnie znajdziemy drogę do celu.