Social Media

Oscar Dąbkowski

Digital PR Specialist

Oscar Dąbkowski

Jestem pierwszym w tej organizacji specjalistą PR. Mam okazję współtworzyć ten dział. Moja przygoda z Tigers zaczęła się od PR produktowego, ale sukcesywnie poszerzamy porfolio naszych klientów o kolejnych

Z branżą mediów jestem związany już kilkanaście lat. Wcześniej pracowałem jako dziennikarz i redaktor, prowadziłem serwisy internetowe i kanały marek medialnych na YouTube. Przed Tigers pracowałem jako PR-owiec, konsultant wizerunkowy, copywriter i konferansjer.

Najlepsze jeszcze przede mną.

7

moja ulubiona cyfra

7

najczęstszy numer w dzienniku szkolnym

7

tyle publikacji udało mi się skoordynować w pierwszym miesiącu pracy w Tigers, przypadek?

Kompetencje

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-shaped

Budowanie wizerunku
Komunikacja
PR
Kreatywność
Strategia
主要的

PR

Public relations to obszar, którym pasjonował się od dawna. Relacje z dziennikarzami budował latami, pracując dla największych polskich serwisów internetowych i wydawców. Prowadził największe serwisy o tematyce lifestyle. Dlatego działania z zakresu komunikowania marek prowadzi z korzyścią dla wszystkich trzech stron: klienta, medium, do którego trafia komunikacja oraz docelowego odbiorcy treści.

Komunikacja

Bez jakościowej i efektywnej komunikacji nie ma skutecznego budowania relacji. A te przecież w marketingu i PR są najważniejsze. I choć jest przywiązany do analogowych nośników informacji, to jednak wierzy, że wnikliwa obserwacja świata online daje ogromne możliwości niestandardowych działań promocyjnych. Do ich planowania podchodzi pragmatycznie, ale i kreatywnie. Znalezienie złotego środka między tymi dwoma jakościami to prawdziwa sztuka.

Kreatywność

Nie ma nic ciekawszego niż szukanie pomysłów na nowe, oryginalne i niestandardowe rozwiązania. A zapotrzebowanie na takie – zarówno w marketingu, jak i PR – nigdy się nie kończy. Głowa pełna pomysłów to jedno. Poczucie, że do ich realizacji potrzebne są konkretne narzędzia, systemy, technologie i rozwiązania to drugie. Umiejętność zaplanowania działań tak, żeby były nie tylko widowiskowe, ale i realizowalne wynika z wiedzy, wyczucia i przez lata zbieranego doświadczenia.

Oscar prywatnie...

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Czas wolny? Najchętniej uciekam z przyjaciółmi nad jezioro

2

Ulubiona pespektywa? Droga w środku lasu widziana z siodełka rowerowego

3

Ukochana destynacja? Azja, Azja i jeszcze raz Azja ;-)

Oscar oczami współpracowników...

Daria Knapik
Daria Knapik
Senior Digital Marketing Team Leader

Jaki jest Oscar?

Pasja, zaangażowanie, odrobina twórczego szaleństwa i ogromne doświadczenie, które widać w każdym jego działaniu - ot, cały Oscar. Ma niesamowitą energię i umiejętność budowania świetnych relacji - nie tylko z klientami, ale także w zespole - a w pracy PR-owca to niezwykle ważne. Co więcej - już od pierwszych dni współpracy widać, że Oscar jest PR-owcem z powołania - z siły charakteru - a nie konieczności. Cieszę się, że mamy na pokładzie osobę z prawie 15-letnim doświadczeniem mediowym - jego know how jest bezcenne!

Martyna Olszyńska
Martyna Olszyńska
Digital Marketing Specialist

Wiedza i kompetencje

Oscar to prawdziwy mistrz PR, który potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych ani tematów, które by go przerosły. Potrafi doskonale zrozumieć potrzeby klienta i dostosować strategię działań do konkretnego przypadku. Oscar to nie tylko świetny specjalista, ale też super kolega. Zawsze uśmiechnięty i pełen energii. Zawsze gotowy do pomocy i chętny do dzielenia się wiedzą ze swojego obszaru. Praca z nim to czysta przyjemność.

Poznaj pozostałe Tygrysy z zespołu

No items found.

Dołącz do zespołu TIGERS

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz realizować swoją pasję do marketingu bez zbędnych procedur i biurokracji, wyślij do nas CV.