20
.
12
2023

Studio Tigers #24: Karolina Kawska - Silny zespół to podstawa biznesu - razem możemy wszystko!

Autor:
Studio Tigers
Czas:
2
min.
Dlaczego Tigers nie ma już prezesa? 2023 - to łatwy czy trudny rok? Jak można by określić rozwój Tigers w kontekście wyzwań, z jakimi mierzy się cała branża reklamowa? Karolina Kawska opowiada o tym, co zaskoczyło ją w tym roku w kontekście całej organizacji, jakie możliwości daje Tigers przynależność do holdingu XXII Ventures oraz o tym, na czym warto skupić uwagę w 2024 roku w odniesieniu do biznesu agencyjnego.

Tygrys rusza w miasto - w twoich słuchawkach, samochodzie, na rowerze, w domu, w parku - gdziekolwiek zechcesz go posłuchać!

Co to jest Studio Tigers?

🎙️Studio Tigers to miejsce, gdzie nasi specjaliści, klienci i inni eksperci z branży spotykają się, by rozmawiać bez ograniczeń o digital marketingu. Bez scenariuszy, bez cenzury - tylko autentyczne i treściwe dyskusje o tym, co naprawdę dzieje się w świecie marketera.

Możesz nas znaleźć na YouTube, Spotify i Instagramie, dzięki czemu masz wybór sposobu i kanału, w jaki chcesz odbierać nasze treści. Niezależnie od preferowanej formy znajdziesz coś dla siebie.

W tym odcinku Studio Tigers rozmawiamy z Karoliną Kawską - Prezeską Tigers.

Karolina dba o zespół i egzekucję ambitnej strategii biznesowej skupionej wokół osiągania sukcesów dla Klientów agencji. Stawia na długofalowe relacje oparte na prawdzie i zaufaniu. Swoją karierę zawodową rozpoczęła w 2005 roku od pracy w mediach. Kompetencje z zakresu komunikacji w biznesie rozwijała, najpierw pracując w agencji PR, gdzie specjalizowała się w zarządzaniu kryzysem, a następnie w dziale marketingu po stronie Klienta. Z Tigers związana od początków istnienia agencji. Od 2020 roku z sukcesem rozwinęła dział Customer Success z 7 do 47 specjalistów i w maju 2022 roku została udziałowcem oraz CEO Tigers. Według testu Gallupa jej główne talenty to MAKSYMALIZM, ELASTYCZNOŚĆ, OSIĄGANIE, AKTYWATOR i CZAR. Czerpie satysfakcję z budowania relacji międzyludzkich i skupia się na mocnych stronach, w ten sposób stymulując rozwój osobisty i doskonałość grupy.

Dołącz do nas w Studio Tigers i zgłębiaj kulisy marketera razem z nami! 🎧

Tygrysy również mówią o:

Przygotuj się na 2024 rok!

Wejdź do Domu Tygrysa i wybierz swoją ścieżkę rozwoju!