13
.
12
2023

Studio Tigers #23: Milivoj Puskar - Dźwignie w biznesie. Na co postawić w 2024 roku?

Autor:
Studio Tigers
Czas:
2
min.
Czym zajmuje się zespół Growth w Tigers? Co jest największym wyzwaniem i jak udaje się to zaadresować? Milivoj Puskar opowiada o aspektach, na których powinni skupić się przedsiębiorcy w 2024 roku oraz kwestiach, które omijać.

Tygrys rusza w miasto - w twoich słuchawkach, samochodzie, na rowerze, w domu, w parku - gdziekolwiek zechcesz go posłuchać!

Co to jest Studio Tigers?

🎙️Studio Tigers to miejsce, gdzie nasi specjaliści, klienci i inni eksperci z branży spotykają się, by rozmawiać bez ograniczeń o digital marketingu. Bez scenariuszy, bez cenzury - tylko autentyczne i treściwe dyskusje o tym, co naprawdę dzieje się w świecie marketera.

Możesz nas znaleźć na YouTube, Spotify i Instagramie, dzięki czemu masz wybór sposobu i kanału, w jaki chcesz odbierać nasze treści. Niezależnie od preferowanej formy znajdziesz coś dla siebie.

W tym odcinku Studio Tigers rozmawiamy z Milivojem Puskarem - Head of Growth w Tigers.

W organizacji odpowiada za zespół sprzedaży i marketingu. Dba o realizację strategii biznesowej firmy, o optymalizację procesów, tworzenie nowych kanałów sprzedaży oraz rozwój usług oferowanych przez agencję.

Dołącz do nas w Studio Tigers i zgłębiaj kulisy marketera razem z nami! 🎧

Tygrysy również mówią o:

Przygotuj się na 2024 rok!

Wejdź do Domu Tygrysa i wybierz swoją ścieżkę rozwoju!