6
.
12
2023

Studio Tigers #22: Ewa Gajda - Optymalizacja i automatyzacja procesów to oszczędności i rozwój!

Autor:
Studio Tigers
Czas:
2
min.
Co jest największym wyzwaniem w branży marketingowo-technologicznej od strony administracyjnej? Na jakie kompetencje powinno się zwracać uwagę przy rekrutacji do nowoczesnej organizacji? Ewa Gajda opowiada o tym, dlaczego postawy i wartości są ważniejsze niż umiejętności twarde oraz o game changerach funkcjonowania holdingu XXII Ventures.

Tygrys rusza w miasto - w twoich słuchawkach, samochodzie, na rowerze, w domu, w parku - gdziekolwiek zechcesz go posłuchać!

Co to jest Studio Tigers?

🎙️Studio Tigers to miejsce, gdzie nasi specjaliści, klienci i inni eksperci z branży spotykają się, by rozmawiać bez ograniczeń o digital marketingu. Bez scenariuszy, bez cenzury - tylko autentyczne i treściwe dyskusje o tym, co naprawdę dzieje się w świecie marketera.

Możesz nas znaleźć na YouTube, Spotify i Instagramie, dzięki czemu masz wybór sposobu i kanału, w jaki chcesz odbierać nasze treści. Niezależnie od preferowanej formy znajdziesz coś dla siebie.

W tym odcinku Studio Tigers rozmawiamy z Ewą Gajdą - Manager Finansów, Administracji i HR w Holdingu 22 Ventures.

Kieruje zespołem SSC, skupiając się na zapewnieniu efektywnego funkcjonowania i rozwoju organizacji. Jej rola obejmuje dbanie o narzędzia i procesy, które gwarantują maksymalną prostotę rozwiązań, a jednocześnie dostarczają wsparcia dla Managerów i CEO.

Dołącz do nas w Studio Tigers i zgłębiaj kulisy marketera razem z nami! 🎧

Tygrysy również mówią o:

Przygotuj się na 2024 rok!

Wejdź do Domu Tygrysa i wybierz swoją ścieżkę rozwoju!