29
.
11
2023

Studio Tigers #21: Martyna Celuch - Generacja Z - nie jest taka zła, jak ją malują!

Autor:
Studio Tigers
Czas:
2
min.
Czy generacja Z to zmora pracodawców? Czym różni się praca z pokoleniem milenialsów w porównaniu do pokolenia Z? Martyna Celuch opowiada o swoich sposobach współpracy ze zróżnicowanym wiekowo zespołem, największych zagrożeniach, szansach i wartościach.

Tygrys rusza w miasto - w twoich słuchawkach, samochodzie, na rowerze, w domu, w parku - gdziekolwiek zechcesz go posłuchać!

Co to jest Studio Tigers?

🎙️Studio Tigers to miejsce, gdzie nasi specjaliści, klienci i inni eksperci z branży spotykają się, by rozmawiać bez ograniczeń o digital marketingu. Bez scenariuszy, bez cenzury - tylko autentyczne i treściwe dyskusje o tym, co naprawdę dzieje się w świecie marketera.

Możesz nas znaleźć na YouTube, Spotify i Instagramie, dzięki czemu masz wybór sposobu i kanału, w jaki chcesz odbierać nasze treści. Niezależnie od preferowanej formy znajdziesz coś dla siebie.

W tym odcinku Studio Tigers rozmawiamy z Martyną Celuch - Senior Customer Success Manager w Tigers.

Jej "dlaczego" sprowadza się do słów: "chcę widzieć wokół siebie szczęśliwych, zaangażowanych ludzi". Od 1,5 roku na stanowisku managerskim pracuje intensywnie nad rozwojem Team Leaderów i ich zespołów, a także dba o jak najlepszą obsługę klienta (średnie oceny CSAT zespołu digital, którym kieruje, to 4,6/5). Wytycza i dba o ścieżki kariery specjalistów w Tigers. Sama intensywnie uprawia "zarządzanie przez szwędanie". W organizacji zaczynała jako Junior Social Media Specialist 5 lat temu. Jej domeną stało się pozyskiwanie leadów i budowanie komunikacji dla branż z wyzwaniami tj. bankowość, ubezpieczenia czy prawo.

Dołącz do nas w Studio Tigers i zgłębiaj kulisy marketera razem z nami! 🎧

Tygrysy również mówią o:

No items found.

Przygotuj się na Black Week

Wejdź do Domu Tygrysa i użyj kodu rabatowego BLACK20, który obniży cenę wybranego przez Ciebie produktu o 20%.