15
.
11
2023

Studio Tigers #19: Oliwia Jasińska - Komunikacja na LinkedIn - jak robić to dobrze?

Autor:
Studio Tigers
Czas:
2
min.
Czym różni się komunikacja B2B od B2C? Jak działa algorytm? Oliwia Jasińska opowiada o tym, dlaczego warto być na LinkedIn i na co zwrócić uwagę przy prowadzeniu strony firmowej.

Tygrys rusza w miasto - w twoich słuchawkach, samochodzie, na rowerze, w domu, w parku - gdziekolwiek zechcesz go posłuchać!

Co to jest Studio Tigers?

🎙️Studio Tigers to miejsce, gdzie nasi specjaliści, klienci i inni eksperci z branży spotykają się, by rozmawiać bez ograniczeń o digital marketingu. Bez scenariuszy, bez cenzury - tylko autentyczne i treściwe dyskusje o tym, co naprawdę dzieje się w świecie marketera.

Możesz nas znaleźć na YouTube, Spotify i Instagramie, dzięki czemu masz wybór sposobu i kanału, w jaki chcesz odbierać nasze treści. Niezależnie od preferowanej formy znajdziesz coś dla siebie.

W tym odcinku Studio Tigers rozmawiamy z Oliwią Jasińską - Digital Marketing Specialist Tigers.

obecnie odpowiedzialna za tworzenie contentu dla czterech klientów: Medicover Sport, Medicover Benefits, Biuro Reklamy Wirtualnej Polski oraz Boehringer Ingelheim.Oliwia specjalizuje się w komunikacji B2B a LinkedIn nie jest jej straszny - wręcz przeciwnie, to pierwsza platforma, którą sprawdza po obudzeniu się. We współpracy z klientami stawia przede wszystkim na partnerskie relacje.Dołącz do nas w Studio Tigers i zgłębiaj kulisy marketera razem z nami! 🎧

Tygrysy również mówią o:

Przygotuj się na Black Week

Wejdź do Domu Tygrysa i użyj kodu rabatowego BLACK20, który obniży cenę wybranego przez Ciebie produktu o 20%.