27
.
06
2023

Tigers z nagrodą Golden Arrow

Autor:
Czas:
2
min.
Kampania “Nie daj się zdefiniować” przygotowana przez Tigers dla Motoroli została nagrodzona w konkursie Golden Arrow. Doceniono ją w kategorii Wyzwania Marketera - Product Launch.

Celem ogólnopolskiej akcji 'Nie daj się zdefiniować #odkryjswójkolor, było uświadomienie odbiorcom, że nie należy szufladkować i definiować innych bez zgłębiania i poznawania ich historii. W wielokanałowe działania promujące telefon Motorola Edge 30 Neo zaangażowali się Polscy artyści młodego pokolenia - Margaret, Tymek i Natalia Nykiel - którzy poprzez własne opowieści, podzielili się swoim pełnym koloru światem, zachęcając do tego, żeby otworzyć się na nowe, zmieniać schematy, nie oceniać pochopnie i nie zamykać się na to, co inne.

Instagram @tigerspl

Dla Tigers jest to historyczny moment, ponieważ to pierwsze tego typu wyróżnienie w ośmioletniej historii agencji. Tigers współpracuje z Motorolą od 3 lat - pierwsza wspólna nagroda jest efektem pracy zgranego teamu Tigers i Motorola, oraz ogromu zaufania i wsparcia, jakie zespół Tigers otrzymał od klienta przy realizacji tego projektu.

Trzy lata temu na moje biurko trafił przetarg Motorola Mobility (a Lenovo Company), byliśmy wówczas kilkuosobową agencją socialową. Nie mieliśmy doświadczenia w technologiach, nie czuliśmy się swobodnie w prezentowaniu po angielsku, nie mieliśmy w portfelu innych znanych marek, którymi mogliśmy się pochwalić. Anna Staszyńska dostrzegła w nas potencjał i trzy lata później nasze zespoły stanęły na scenie Media Marketing Polska (MMP), żeby odebrać pierwszą w historii naszych firm nagrodę za kampanię digitalową. A wszystko w roku, w którym powiedzieliśmy sobie, że ruszamy w miasto i pochwalimy się w końcu tym, co robimy z naszymi klientami.
- mówi Karolina Kawska, CEO Tigers.

To dopiero pierwsza nagroda, ale na pewno nie ostatnia w wykonaniu Tigers 🐅
Robimy świetne rzeczy z naszymi klientami i nie boimy się wyzwań. 

Chcesz zrealizować kampanię, która oprócz realizacji Twoich celów biznesowych, będzie wygrywać prestiżowe konkursy?
Napisz do nas, a wspólnie znajdziemy drogę do celu.

#Rrroar!

Opisz nam swoje wyzwanie, wspólnie znajdziemy drogę do celu