3
.
11
2023

Studio Tigers #17 Karol Jaworski - Dlaczego warto podać budżet podczas przetargu?

Autor:
Studio Tigers
Czas:
2
min.
Jaki wycinek swojego biznesu klienci chcą powierzać agencji? Jakie mają oczekiwania i czego od niej wymagają? Karol Jaworski opowiada o tym, jak z perspektywy sprzedawcy prowadzić rozmowy na linii agencja - klient oraz jak definiować wyzwania oraz cele, żeby grać do wspólnej bramki.

Tygrys rusza w miasto - w twoich słuchawkach, samochodzie, na rowerze, w domu, w parku - gdziekolwiek zechcesz go posłuchać!

Co to jest Studio Tigers?

🎙️Studio Tigers to miejsce, gdzie nasi specjaliści, klienci i inni eksperci z branży spotykają się, by rozmawiać bez ograniczeń o digital marketingu. Bez scenariuszy, bez cenzury - tylko autentyczne i treściwe dyskusje o tym, co naprawdę dzieje się w świecie marketera.

Możesz nas znaleźć na YouTube, Spotify i Instagramie, dzięki czemu masz wybór sposobu i kanału, w jaki chcesz odbierać nasze treści. Niezależnie od preferowanej formy znajdziesz coś dla siebie.

W tym odcinku Studio Tigers rozmawiamy z Karolem Jaworskim - team leaderem zespołu New Businees w Tigers, ze sprzedażą związanym od 13 lat.

Karol pomaga Klientom przejść przez proces ofertowy w doradczym modelu sprzedaży, często challenge'ując briefowe założenia. Sprzedaż dla niego to przede wszystkim ciekawa rozmowa, łączenie kropek, dostrzeganie na pozór niewidocznych połączeń, by dobrać możliwie najlepszą taktykę do osiągnięcia celu.

Co znajdziesz w tym odcinku? 
  • Na co może liczyć klient po pierwszym kontakcie z agencją?
  • Dlaczego współpraca z agencją nie wyszła?
  • W jaki sposób definiować cele?
  • Jaki wycinek swojego biznesu klient chce powierzyć agencji?
  • Czego wymaga się od agencji?
  • Czy agencja rozumie produkt klienta?Dołącz do nas w Studio Tigers i zgłębiaj kulisy marketera razem z nami! 🎧

Tygrysy również mówią o:

Przygotuj się na Black Week

Wejdź do Domu Tygrysa i użyj kodu rabatowego BLACK20, który obniży cenę wybranego przez Ciebie produktu o 20%.