27
.
10
2023

Studio Tigers #16: Kamil Barabasz - Jak zaplanować kampanie reklamowe na Black Friday?

Autor:
Studio Tigers
Czas:
2
min.
Od czego zacząć przygotowania kampanii reklamowych w kontekście Black Week? Jak określić budżet oraz o co jeszcze warto zadbać? Kamil Barabasz opowiada o wyzwaniach związanych performance marketingiem podczas tego okresu.

Tygrys rusza w miasto - w twoich słuchawkach, samochodzie, na rowerze, w domu, w parku - gdziekolwiek zechcesz go posłuchać!

Co to jest Studio Tigers?

🎙️Studio Tigers to miejsce, gdzie nasi specjaliści, klienci i inni eksperci z branży spotykają się, by rozmawiać bez ograniczeń o digital marketingu. Bez scenariuszy, bez cenzury - tylko autentyczne i treściwe dyskusje o tym, co naprawdę dzieje się w świecie marketera.

Możesz nas znaleźć na YouTube, Spotify i Instagramie, dzięki czemu masz wybór sposobu i kanału, w jaki chcesz odbierać nasze treści. Niezależnie od preferowanej formy znajdziesz coś dla siebie.

Ruszył specjalny cykl dedykowany Black Friday,
w którym rozmawiamy z naszymi specjalistami o skutecznych, aktualnych i przynoszących realne efekty taktykach promocyjnych i sprzedażowych.
W tym odcinku Studio Tigers rozmawiamy z Kamilem Barabaszem - Digital Marketing Specialist. W Tigers na co dzień zajmuje się płatnymi kampaniami dla klientów Tigers ⁠m.in⁠. dla marki DHL.

Najmocniejszymi stronami Kamila to obsługa systemów Meta Ads i Google Ads, a także świetnie odnajduję się w kwestiach analitycznych. W Tigers rozwija swoje umiejętności w zakresie Performance marketingu i ecommerce. Prywatnie uwielbia sport, wycieczki górskie oraz czytanie książek.

Co znajdziesz w tym odcinku? 
  • Od czego zacząć przygotowania kampanii reklamowych w kontekście Black Week?
  • Najważniejsze czynniki sukcesu w performance marketingu podczas Black Friday
  • Najczęstsze wyzwania, z jakimi spotykają się performance marketerzy
  • Jak uniknąć błędów w obszarze kampanii reklamowych w kontekście Black WeekDołącz do nas w Studio Tigers i zgłębiaj kulisy marketera razem z nami! 🎧

Tygrysy również mówią o:

Przygotuj się na Black Week

Wejdź do Domu Tygrysa i użyj kodu rabatowego BLACK20, który obniży cenę wybranego przez Ciebie produktu o 20%.