6
.
10
2023

Studio Tigers #15: Bartłomiej Kląskała - Marketing automation w Black Friday - jak to zrobić?

Autor:
Studio Tigers
Czas:
2
min.
Jak skutecznie zbierać dane o klientach na platformie do marketing automation pod kątem Black Friday? Co zrobić z klientami, którzy nie czytają newsletterów? Bartek Kląskała opowiada o tym, dlaczego warto pomyśleć o email marketingu i marketing automation w kontekście Black Friday.

Tygrys rusza w miasto - w twoich słuchawkach, samochodzie, na rowerze, w domu, w parku - gdziekolwiek zechcesz go posłuchać!

Co to jest Studio Tigers?

🎙️Studio Tigers to miejsce, gdzie nasi specjaliści, klienci i inni eksperci z branży spotykają się, by rozmawiać bez ograniczeń o digital marketingu. Bez scenariuszy, bez cenzury - tylko autentyczne i treściwe dyskusje o tym, co naprawdę dzieje się w świecie marketera.

Możesz nas znaleźć na YouTube, Spotify i Instagramie, dzięki czemu masz wybór sposobu i kanału, w jaki chcesz odbierać nasze treści. Niezależnie od preferowanej formy znajdziesz coś dla siebie.

Ruszył specjalny cykl dedykowany Black Friday,
w którym rozmawiamy z naszymi specjalistami o skutecznych, aktualnych i przynoszących realne efekty taktykach promocyjnych i sprzedażowych.
W tym odcinku Studio Tigers rozmawiamy z Bartkiem Kląskałą - w Tigers od dwóch lat, obecnie jako jeden z trzech senior performance specialist.

Na co dzień prowadzi kampanie płatne dla kluczowych klientów Tigers, a także rozwija usługę marketing automation. Bartek szkoli w tym zakresie chętnych specjalistów w agencji, a także prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych na krakowskiej AGH. Opowiadał także o marketing automation na tegorocznej konferencji "I love automation & tools".

Co znajdziesz w tym odcinku? 
  • Działania marketing automation na Black Friday
  • Skuteczne zbieranie danych o klientach na platformie do marketing automation
  • Maile, powiadomienia web push, wiadomości SMS
  • "Plan minimum" na Black Friday w kontekście marketing automationDołącz do nas w Studio Tigers i zgłębiaj kulisy marketera razem z nami! 🎧

Tygrysy również mówią o:

Przygotuj się na Black Week

Wejdź do Domu Tygrysa i użyj kodu rabatowego BLACK20, który obniży cenę wybranego przez Ciebie produktu o 20%.