13
.
10
2023

Studio Tigers #14: Klaudia Borowiec - Jak graficznie wyróżnić się na Black Friday?

Autor:
Studio Tigers
Czas:
2
min.
Czy marki powinny przygotować specjalną komunikację na Black Friday i święta? Co może pójść nie tak w kontekście błędów lub nieefektywnych kreacji graficznych? Klaudia Borowiec opowiada o tym, jak skutecznie zaplanować komunikację wizualną w zbliżającym się okresie.

Tygrys rusza w miasto - w twoich słuchawkach, samochodzie, na rowerze, w domu, w parku - gdziekolwiek zechcesz go posłuchać!

Co to jest Studio Tigers?

🎙️Studio Tigers to miejsce, gdzie nasi specjaliści, klienci i inni eksperci z branży spotykają się, by rozmawiać bez ograniczeń o digital marketingu. Bez scenariuszy, bez cenzury - tylko autentyczne i treściwe dyskusje o tym, co naprawdę dzieje się w świecie marketera.

Możesz nas znaleźć na YouTube, Spotify i Instagramie, dzięki czemu masz wybór sposobu i kanału, w jaki chcesz odbierać nasze treści. Niezależnie od preferowanej formy znajdziesz coś dla siebie.

Ruszył specjalny cykl dedykowany Black Friday,
w którym rozmawiamy z naszymi specjalistami o skutecznych, aktualnych i przynoszących realne efekty taktykach promocyjnych i sprzedażowych.
W tym odcinku Studio Tigers rozmawiamy z Klaudią Borowiec - projektantką graficzną w Tigers, z ambicjami na Art Directorkę.

Wykształcenie biznesowe i strategiczne pozwala jej patrzeć na kwestię designu z szerszej perspektywy i wnosić świeżość, jak również pilnować funkcjonalności w projektach. Pracuje dla takich marek jak Oriflame, Lotto, Hagi. Dla marki Beskidzkie kierowała komunikacją wizualną do kampanii wizerunkowej. Często i chętnie angażuje się w tematy strategiczne czy koncepty kreatywne pod przetargi.

Co znajdziesz w tym odcinku? 
  • Dedykowana, czy standardowa komunikacja na Black Friday i święta?
  • Co rzuca się w oczy najbardziej w kontekście błędów i nieefektywnych kreacji
  • Jak skutecznie zaplanować komunikację wizualną na Black Friday
  • O co zadbać przygotowując się do tego okresu z perspektywy agencji oraz klienta?
  • Rady Klaudii i Doroty na Black Week odnośnie "planu minimum"Dołącz do nas w Studio Tigers i zgłębiaj kulisy marketera razem z nami! 🎧

Tygrysy również mówią o:

Przygotuj się na Black Week

Wejdź do Domu Tygrysa i użyj kodu rabatowego BLACK20, który obniży cenę wybranego przez Ciebie produktu o 20%.