3
.
10
2023

Studio Tigers #12: Maciek Sznitowski - Dobra strategia marki, czyli jaka?

Autor:
Studio Tigers
Czas:
2
min.
Czym jest dobra strategia marki? Czy spójność graficzna ma znaczenie? Maciek Sznitowski opowiada o tym, co definiuje strategię i dlaczego jest to obietnica wartości marki.

Tygrys rusza w miasto - w twoich słuchawkach, samochodzie, na rowerze, w domu, w parku - gdziekolwiek zechcesz go posłuchać!

Co to jest Studio Tigers?

🎙️Studio Tigers to miejsce, gdzie nasi specjaliści, klienci i inni eksperci z branży spotykają się, by rozmawiać bez ograniczeń o digital marketingu. Bez scenariuszy, bez cenzury - tylko autentyczne i treściwe dyskusje o tym, co naprawdę dzieje się w świecie marketera.

Możesz nas znaleźć na YouTube, Spotify i Instagramie, dzięki czemu masz wybór sposobu i kanału, w jaki chcesz odbierać nasze treści. Niezależnie od preferowanej formy znajdziesz coś dla siebie.

W kolejnym odcinku Studio Tigers rozmawiamy z Maćkiem Sznitowskim - Strateg marki i komunikacji, który na co dzień układa historie firm w logiczną całość.

Kieruje się mottem "Spójna marka lepiej zapisuje się w pamięci klientów i szybciej zdobywa ich zaufanie". Kierunek, w jakim się porusza to: Strategia → Spójność → Skuteczność. Na blogu Brandoholik.pl i w podcaście Markotwórstwo opowiada o brand marketingu.

Co znajdziesz w tym odcinku? 
  • Czym jest DOBRA strategia marki?
  • Czy Maciek ma opracowaną strategię swojej marki osobistej?
  • Dlaczego decydujemy się na rebranding i czy zawsze jest to dobre dla naszej marki?
  • Dlaczego strategie marki często trafiają do szuflady?Dołącz do nas w Studio Tigers i zgłębiaj kulisy marketera razem z nami! 🎧

Tygrysy również mówią o:

Opisz nam swoje wyzwanie, a my wskażemy Ci drogę.