29
.
09
2023

Studio Tigers #11: Michał Iwan - Lovebrand to przede wszystkim społeczność!

Autor:
Studio Tigers
Czas:
2
min.
Kto należy do społeczności Runmageddonu? Jak komunikację B2C przekuć na działania integrujące firmy? Michał Iwan opowiada o koncepcji lovebrendu i dlaczego, jako mocna marka, zdecydowali się na odświeżenie strategii komunikacji.

Tygrys rusza w miasto - w twoich słuchawkach, samochodzie, na rowerze, w domu, w parku - gdziekolwiek zechcesz go posłuchać!

Co to jest Studio Tigers?

🎙️Studio Tigers to miejsce, gdzie nasi specjaliści, klienci i inni eksperci z branży spotykają się, by rozmawiać bez ograniczeń o digital marketingu. Bez scenariuszy, bez cenzury - tylko autentyczne i treściwe dyskusje o tym, co naprawdę dzieje się w świecie marketera.

Możesz nas znaleźć na YouTube, Spotify i Instagramie, dzięki czemu masz wybór sposobu i kanału, w jaki chcesz odbierać nasze treści. Niezależnie od preferowanej formy znajdziesz coś dla siebie.

W kolejnym odcinku Studio Tigers rozmawiamy z Michałem Iwanem - Marketing Director w Runmageddon.

Przyświeca mu motto: “Jeśli chcesz, znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz, znajdziesz powód". Według testów Gallupa jego główne talenty to: dyscyplina, maksymalizm, bliskość, indywidualizacja i wiara w siebie. Lubi tworzyć, projektować, analizować i zarządzać projektami.

Co znajdziesz w tym odcinku? 
  • Kto należy do społeczności Runmageddonu?
  • Jakie działania budują lovebrand?
  • Powody odświeżenia strategii komunikacji marki.
  • Jak komunikację B2C przekuć na działania integrujące firmy?Dołącz do nas w Studio Tigers i zgłębiaj kulisy marketera razem z nami! 🎧

Tygrysy również mówią o:

Opisz nam swoje wyzwanie, a my wskażemy Ci drogę.