Rozwój biznesu

Michał Iwan

Marketing Manager

Michał Iwan

Moim głównym zadaniem jest opowiadanie historii Tigers oczami klientów i pracowników. Tworzę zespół marketingowy składający się z osób pełnych determinacji do nieustannego rozwoju i odwagi do marzeń o wielkich rzeczach! Dbam o to, by wartości Tigers codziennie definiowały pracę mojego zespołu. Jako maksymalista stawiam odważne kroki w automatyzacji pracy marketingowej i inspiruje innych do działania.

Jestem absolwentem nauk politycznych na Uniwersytecie Warszawskim, a od 2014 roku dynamicznie rozwijam się w roli niezależnego przedsiębiorcy w branży marketingowej. Specjalizuje się w konsultacjach z komunikacji marketingowej, wspierając rozwój firm oraz marek osobistych. Zdobywałem doświadczenie jako dyrektor marketingu Runmageddon, marketing manager w Extreme Warrior Park, specjalista ds. komunikacji w Wyjątkowym Prezencie oraz jako wieloletni freelancer przy różnych projektach: sportowych, eventowych czy społecznych.

“Jeśli chcesz znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz znajdziesz powód"

+1 mln zł

zarobiony na freelance

10

lat w branży marketingowej

9

dzień urodzenia mojego syna

Kompetencje

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-shaped

Digital Marketing
Komunikacja
Leadership
Zarządzanie Projektami
Analityka
主要的

Leadership

Umiem tworzyć zespoły najlepszych ludzi i stawiać przed nimi właściwe zadania. Nie zgadzam się ślepo ze statusem quo i lubię podchodzić holistycznie do współpracy z ludźmi. Umiem radzić sobie z nieuniknionymi trudnościami, jakie pojawiają się w życiu każdego. Potrafię z zamieszania wydobyć kwestie najważniejsze, które w największym stopniu zrealizują cel.

Komunikacja

Umiem zadawać pytania i odbywać burzliwe dyskusje. Uważam, że partycypacja i deliberacja to doskonale narzędzia do podejmowania najlepszych decyzji. Te ponadczasowe zasady komunikacji pomagają przejść drogę od przeciętności do doskonałości. Uważam, że komunikacja nie polega na zacieraniu różnic między ludźmi, ale na lepszym wzajemnym zrozumieniu pomimo tych różnic.

Zarządzanie projektami

Umiem wykonywać trudne zadania bardzo szybko dzięki determinacji.Kiedy szukam rozwiązania problemu, dokładnie analizuję wszystkie możliwości. Jestem skupiony na celu, potrafię myśleć dalekowzrocznie i uwielbiam maksymalizować wyniki. Dzięki doświadczeniom w organizacjach pozarządowych posiadam narzędzia oraz techniki, które pomagają mi wykorzystać pełen potencjał zespołu.

Michał prywatnie...

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Biegi z Przeszkodami

2

Latanie dronem

3

Nagrywanie kamerą

Michał oczami współpracowników…

Milivoj Puškar
Milivoj Puškar
Head of Growth

Wiedza i kompetencje

Od pierwszej chwili, w której poznałem Michała, wiedziałem, że chcę z nim pracować. Jego energia, pomysłowość oraz zaangażowanie w to co robi sprawiają, że rzeczy bardzo szybko idą do przodu. Dobrze jest mieć u boku tak doświadczonego zawodnika. Prawdziwy Tygrys z niego!

Oliwia Zając
Oliwia Zając
Digital Marketing Specialist

Jaki jest Michał?

Michał to prawdziwy Tygrys! Inspirują go nowe wyzwania, a jak coś obierze za cel - jest nie do zatrzymania. Jest zdecydowany i ma ogromne doświadczenie w wielu obszarach. Oprócz talentu do wyznaczania i realizacji ambitnych zamierzeń, jest dobrym team ledarem, który zwraca uwagę na potrzeby swojego zespołu. Ma w sobie nieskończone pokłady energii, którą chętnie się dzieli. Michał jest maksymalistą, przez co w codziennej pracy stara się udoskonalać każdy projekt, nad którym pracuje.

Dołącz do zespołu TIGERS

Wierzymy, że pasja i dyscyplina zjadają wiedzę oraz doświadczenie. Kompetencji twardych nauczymy każdego. Szukamy osób, które wyznają nasze wartości i standardy.