1
.
09
2023

Studio Tigers #8: Borys Marushchak - Czy AI pozbawi pracy specjalistów performance?

Autor:
Czas:
2
min.
Do czego dąży platforma Meta, wprowadzając zmiany w panelu reklamowym? Jak powinien odnaleźć się w tym specjalista performance? Borys Marushchak opowiada o automatyzacjach, AI, upraszczaniu kont reklamowych oraz „cichym” rozszerzaniu targetowania.

Tygrys rusza w miasto - w twoich słuchawkach, samochodzie, na rowerze, w domu, w parku - gdziekolwiek zechcesz go posłuchać!

Co to jest Studio Tigers?

🎙️Studio Tigers to miejsce, gdzie nasi specjaliści, klienci i inni eksperci z branży spotykają się, by rozmawiać bez ograniczeń o digital marketingu. Bez scenariuszy, bez cenzury - tylko autentyczne i treściwe dyskusje o tym, co naprawdę dzieje się w świecie marketera.

Możesz nas znaleźć na YouTube, Spotify i Instagramie, dzięki czemu masz wybór sposobu i kanału, w jaki chcesz odbierać nasze treści. Niezależnie od preferowanej formy znajdziesz coś dla siebie.

W kolejnym odcinku Studio Tigers rozmawiamy z Borysem Marushchakiem - Senior Digital Team Leader w Tigers.

Przetarł sobie ścieżkę digitalowego eksperta poprzez działania na YouTube i Google (w tym również mediowe) do uniwersalnego żołnierza w ekosystemie Meta. Strategicznie układa i praktycznie wdraża ścieżki zakupowe oraz koncepcje lejków sprzedażowych dla swoich klientów. Jako szkoleniowiec, na podstawie twardych danych z opracowanych przez siebie case study, uczy specjalistów dobrych praktyk podczas szkoleń otwartych i dedykowanych. Swoje doświadczenie zdobywał w agencjach digital, domach mediowych oraz po stronie klienta. Realizował projekty dla m.in. Tymbark, Disney, Warka, BMW, Spotify, IKEA, Lego, Hasbro, CCC, Philips.

Co znajdziesz w tym odcinku? 
  • Dlaczego Borys zainteresował się eCommerce?
  • Jak rozwija komórkę eCommerce w Tigers?
  • Do czego dąży platforma Meta, wprowadzając zmiany w panelu reklamowym?
  • Jak powinien odnaleźć się w nowej rzeczywistości specjalista performance?
  • Czym jest Advantage+?Dołącz do nas w Studio Tigers i zgłębiaj kulisy marketera razem z nami! 🎧

Tygrysy również mówią o:

Razem zoptymalizujmy Twój eCommerce!