Performance

Borys Marushchak

Senior Digital Marketing Team Leader

Borys Marushchak

W Tigers dba o spokój klientów dzięki efektywnym kampaniom performance z wysokim ROAS.

Doświadczenie w digitalu zdobywał w dużych grupach mediowych i po stronie klienta. Prowadził kampanie wysokobudżetowe na wszystkich rynkach CEE.

Siła woli może zgiąć linie na dłoni.

3

lata pracy na rynkach CEE

4

lata w digital marketingu

300

przeprowadzonych efektywnych kampanii

Kompetencje

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-shaped

YouTube Marketing
Strategia
Performance
E-commerce
Consulting
主要的

Performance

Specjalizacja to tworzenie i wdrażanie strategii mediowych, analiza wyników i optymalizacja ROAS. Pogłębia znajomość systemów reklamowych i technik skalowania budżetów.

Strategia

Myślenie o różnych zależnościach na podstawie danych, szukanie ukrytych insightów i najlepszych możliwych rozwiązań spośród różnorodnych możliwości, a potem testowanie różnych podejść i technik to jego mocna strona.

E-commerce

Dobrze rozumie najważniejsze założenia w sprzedaży online i jest nastawiony na dostarczeniu wyniku biznesowego i wysokich ROAS. Zawsze wychodzi poza standardowe myślenie o technicznym ustawieniu kampanii.

Borys prywatnie

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Jest wielkim pasjonatem świata MMA

2

Uwielbia książkę i film „Way of the Peaceful Warrior”

3

Ulubiony gatunek muzyczny to „Grime”

Borys oczami współpracowników…

Michał Majdak
Michał Majdak
Digital Marketing Specialist

Performance’owy komandos

Borys już w pierwszych dniach w Tigers pokazał, że ma bardzo duże umiejętności i szybko adaptuje się w nowym środowisku. Ma bardzo dużą wiedzę w obszarze marketingu i dzięki temu potrafi podejść całościowo do każdego projektu. Borys jest też zdecydowany i konkretny, a jego profesjonalne podejście do pracy sprawia, że współpraca z nim to przyjemność.

Czarodziej digitalu

Borys jest adsowym magikiem! Wchodzi na konto i dzieje się magia – ROAS-y rosną jak szalone. Za jego imponującymi umiejętnościami stoją lata doświadczenia oraz tak rzadkie, a niezwykle istotne, strategiczne i holistyczne podejście do biznesów klientów. Jako team lider, daje z siebie wszystko. Zawsze stawia na wzajemne wsparcie i pracę zespołową. Świetnie jest na co dzień czerpać z jego wiedzy i doświadczenia!

Poznaj pozostałe Tygrysy z zespołu

No items found.

Dołącz do zespołu TIGERS

Wierzymy, że pasja i dyscyplina zjadają wiedzę oraz doświadczenie. Kompetencji twardych nauczymy każdego. Szukamy osób, które wyznają nasze wartości i standardy.