27
.
12
2023

Studio Tigers #25: Franciszek Georgiew - 3 rzeczy, na których powinni skupić się przedsiębiorcy w 2024

Autor:
Studio Tigers
Czas:
2
min.
XXII Ventures - skąd pomysł na rozszerzenie działalności i przejście z Tigers w kierunku holdingu? Jakie dało to możliwości biznesowe i co byto najtrudniejsze? Franciszek Georgiew opowiada o lekcjach, które wyniósł z ostatnich dwunastu miesięcy, zdradza plany biznesowe na 2024 i mówi o tym, jak zorganizować czas i znaleźć przestrzeń na myślenie o rozwoju, nie ginąc w codziennej bieżączce.

Tygrys rusza w miasto - w twoich słuchawkach, samochodzie, na rowerze, w domu, w parku - gdziekolwiek zechcesz go posłuchać!

Co to jest Studio Tigers?

🎙️Studio Tigers to miejsce, gdzie nasi specjaliści, klienci i inni eksperci z branży spotykają się, by rozmawiać bez ograniczeń o digital marketingu. Bez scenariuszy, bez cenzury - tylko autentyczne i treściwe dyskusje o tym, co naprawdę dzieje się w świecie marketera.

Możesz nas znaleźć na YouTube, Spotify i Instagramie, dzięki czemu masz wybór sposobu i kanału, w jaki chcesz odbierać nasze treści. Niezależnie od preferowanej formy znajdziesz coś dla siebie.

W tym odcinku Studio Tigers rozmawiamy z Franciszkiem Georgiewem - założycielem Holdingu 22 Ventures.
  • Tigers – najwyższej klasy agencja digital marketingu 360, w której 1% najlepszych ludzi obsługuje 1% najbardziej zadowolonych klientów na rynku,
  • Huqiao - agencja digital specjalizująca się we wprowadzaniu zachodnich gier wideo na rynek chiński dzięki dostosowanym strategiom cyfrowym,
  • Automation House - automatyzujący procesy biznesowe w obszarach sprzedaży, marketingu, backoffice i HR, podnoszący marże i efektywność,
  • Experiment 5M - wspierające firmy B2B w pozyskiwaniu klientów poprzez kampanie mailowe, LinkedIn i doradztwo sprzedażowe.

Franciszek wspiera rozwój spółek i odpowiada za tematy związane z zarządzaniem strategicznym, M&A i ekspansją zagraniczną. Doskonale współgra to z jego silnymi stronami według testu Gallupa: strategią, rywalizacją, osiąganiem i aktywowaniem innych do działania.

Dołącz do nas w Studio Tigers i zgłębiaj kulisy marketera razem z nami! 🎧

Tygrysy również mówią o:

Przygotuj się na 2024 rok!

Wejdź do Domu Tygrysa i wybierz swoją ścieżkę rozwoju!