22
.
11
2023

Studio Tigers #20: Damian Sawicki - Jak bezpiecznie korzystać z AI?

Autor:
Studio Tigers
Czas:
2
min.
Jakie ryzyka wiążą się z używaniem narzędzi AI? Jak zabezpieczyć dane i jak bezpiecznie korzystać z tych platform? Damian Sawicki opowiada o zasadach, naruszeniach i skutkach wykorzystywania sztucznej inteligencji z perspektywy prawnej.

Tygrys rusza w miasto - w twoich słuchawkach, samochodzie, na rowerze, w domu, w parku - gdziekolwiek zechcesz go posłuchać!

Co to jest Studio Tigers?

🎙️Studio Tigers to miejsce, gdzie nasi specjaliści, klienci i inni eksperci z branży spotykają się, by rozmawiać bez ograniczeń o digital marketingu. Bez scenariuszy, bez cenzury - tylko autentyczne i treściwe dyskusje o tym, co naprawdę dzieje się w świecie marketera.

Możesz nas znaleźć na YouTube, Spotify i Instagramie, dzięki czemu masz wybór sposobu i kanału, w jaki chcesz odbierać nasze treści. Niezależnie od preferowanej formy znajdziesz coś dla siebie.

W tym odcinku Studio Tigers rozmawiamy z Damianem Sawickim - założycielem kancelarii SAWICKILEGAL.PL.

Doradca prawny i biznesowy firm technologicznych, specjalizuje się w prawie korporacyjnym, prawie autorskim, transakcjach inwestycyjnych i M&ADołącz do nas w Studio Tigers i zgłębiaj kulisy marketera razem z nami! 🎧

Tygrysy również mówią o:

Przygotuj się na Black Week

Wejdź do Domu Tygrysa i użyj kodu rabatowego BLACK20, który obniży cenę wybranego przez Ciebie produktu o 20%.