Social Media

Patrycja Braś

Digital Marketing Specialist

Patrycja Braś

W Tigers zajmuje się kreowaniem komunikacji w social mediach i budowaniem relacji między marką a użytkownikami. Najchętniej tworzę content wideo na TikToku, gdzie mogę wykorzystać nieszablonowe i kreatywne pomysły!

Przed Tigers pracowałam w krakowskiej agencji digitalowej dla klientów e-commerce, a także w agencji kreatywnej dla klientów z branży HORECA. Zainteresowanie światem digitalu odkryłam w sobie podczas studiów na kierunku Marketing i Komunikacja Społeczna. Pierwsze praktyki i staże tylko pogłębiły moje przekonanie, że digital marketing to przestrzeń, w której chcę się realizować.

Zawsze znajdziesz jakieś rozwiązanie.

3

lata doświadczenia w digital marketingu

17

dzień świętowania urodzin

100+

miejsc na mojej bucket list

Kompetencje

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-shaped

Influencer Marketing
Kreatywność
Social Media
Video Content
Komunikacja
主要的

Social Media

Specjalizuję się w tworzeniu komunikacji w mediach społecznościowych. Zajmuję się kreowaniem treści na różnorodnych platformach social media, mając na celu nie tylko budowanie zaangażowania wśród odbiorców, ale również zwiększanie świadomości marki.

Kreatywność

Jestem GEN Z! Uwielbiam nieszablonowe rozwiązania i tworzenie komunikacji, która wzbudza emocje. Jestem na bieżąco z trendami w social mediach i wdrażam swoje pomysły w komunikacji dla klientów z przeróżnych branż.

Video Content

to dziedzina, w której najbardziej chce się rozwijać i gdzie, widzę swoją przyszłość. Gdy vertical video stało się dominującym formatem w social media, jego potencjał w zakresie przekazu i zaangażowania użytkowników jest nie do przecenienia. Jestem przekonana, że dynamiczne i dobrze zaprojektowane treści wideo mogą przekazywać więcej niż słowa.

Patrycja prywatnie...

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Kocham podróżować! Jestem ekspertką w kupowaniu tanich lotów, a lista wymarzonych kierunków wciąż się nie kończy.

2

Uciekam w naturę - tak najlepiej ładuję swoje baterie. Wycieczki rowerowe, trekkingi w górach czy SUP na jeziorze, to zdecydowanie ja:)

3

Odkrywam nowe miejscówki foodie!

Patrycja oczami współpracowników...

Oliwia Zając
Oliwia Zając
Digital Marketing Specialist

Wiedza i kompetencje

Jeśli szukasz specjalisty łączącego świadomość trendów, wybuchową kreatywność w generowaniu kontentu z kulturą osobistą i rzetelnością w codziennej pracy, a na Twojej drodze pojawiła się Patrycja, to znaczy jesteś w domu. Pati ma wszystko, czego potrzebujesz od osoby opiekującej się Twoją marką w social media!:)

Jaka jest Patrycja?

Współpraca z Patrycją to źródło niekończącej się inspiracji. Niezwykła ambicja, z jaką podchodzi do każdego zadania, wyróżnia Ją wśród innych. Równie imponujący jest nieustający głód wiedzy i determinacja w dążeniu do swoich celów. Patrycja posiada także wyjątkową zdolność do tworzenia ciepłej i przyjaznej atmosfery, zarażając cały team dobrą energią. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. :)

Poznaj pozostałe Tygrysy z zespołu

No items found.

Dołącz do zespołu TIGERS

Wierzymy, że pasja i dyscyplina zjadają wiedzę oraz doświadczenie. Kompetencji twardych nauczymy każdego. Szukamy osób, które wyznają nasze wartości i standardy.