Rozwój biznesu

Oliwia Zając

Digital Marketing Specialist

Oliwia Zając

W Tigers jestem odpowiedzialna za planowanie komunikacji, tworzenie i egzekwowanie strategii komunikacji, zarządzanie wizerunkiem i PR agencji, działania związane z aktualizacją treści na stronie WWW i komunikacją newsletterową. Razem z działem marketingu realizujemy wewnętrzne i zewnętrzne projekty komunikacyjne i eventowe związane z promocją agencji i jej rozwojem.

Oliwia ma doświadczenie z zakresów: public relations, project management, tworzenia strategii, creative copywriting oraz realizacji wydarzeń. Miała okazję współpracować z wieloma z markami z branży lifestyle i beauty. Ukończyła Uniwersytet Warszawski i Ghent University, dalej rozwija swoje umiejętności związane z organizacją produkcji w Szkole Filmowej w Łodzi.

Bądź zmianą, którą chcesz widzieć w świecie.

+450

Liczba kontaktów na LinkedIn

25

Liczba odwiedzonych krajów

6

Tyle lat spędziłam w szkole muzycznej

Kompetencje

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-shaped

PR
Strategia
Project management
Social Media
Kreatywność
主要的

Kreatywność

Kreatywność jest moją kluczową kompetencją, dzięki której tworzę innowacyjne koncepcje, osiągam ambitne cele i tworzę nowe projekty. Pozwala mi podchodzić do problemów w sposób oryginalny i skuteczny, otwierając drzwi do nowych możliwości.

Project management

Project management jest moją kluczową kompetencją, dzięki której potrafię skutecznie planować, organizować i nadzorować realizację projektów. Posiadam umiejętność zarządzania zespołem, alokowania zasobów oraz monitorowania postępów, co pozwala mi osiągać założone cele w ramach ustalonych terminów i budżetów. Dodatkowo, moje zdolności w zakresie komunikacji i rozwiązywania problemów zapewniają płynny przebieg projektów.

Strategia

Dzięki tej umiejętności potrafię definiować długoterminowe cele i opracowywać plany ich realizacji. Posiadam umiejętność identyfikacji szans i zagrożeń oraz tworzenia skutecznych strategii, które wspierają rozwój projektu.

Oliwia prywatnie..

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Uwielbiam podróżować! Przed każdym wyjazdem robię dogłębny research kultury i historii miejsca oraz listę lokali, w których trzeba zjeść.

2

Kocham gotować, szczególnie przepadam za smakami Azji Południowo- Wschodniej.

3

Bardzo lubię uprawiać sporty, szczególnie jogę, tenis i jeżdżenie na nartach.

Oliwia oczami współpracowników...

Michał Iwan
Michał Iwan
Marketing Manager

Wiedza i kompetencje

Oliwia to prawdziwy skarb Tigers z niesamowitą otwartością, gotowością do działania i zdolnością skupienia na wyznaczonych celach. Jej optymizm zaraża całe otoczenie, wprowadzając pozytywną atmosferę i motywując do pracy. Z niezwykłą gracją radzi sobie z najbardziej nieoczekiwanymi wyzwaniami, zawsze podchodząc do nich merytorycznie i z determinacją skierowaną na realizację celu. Mimo, że pracuje w Tigers stosunkowo niedługo, to na swoim koncie sukcesów ma już przygotowanie strategii komunikacji marki, którą sukcesywnie wprowadza. Bardzo się cieszę, że Oliwia Zając jest w moim zespole.

Natalia Kleszyk
Natalia Kleszyk
Digital Marketing Specialist

Jaka jest Oliwia?

Oliwia to połączenie kreatywności, pasji i zaangażowania. Jest świetną specjalistką, która ciągle dąży do poszerzania swoich umiejętności i nie boi się zadawać trudnych pytań. Jej wyjątkowa energia, otwartość i pozytywne nastawienie sprawiają, że współpraca z nią to czysta przyjemność!

Poznaj pozostałe Tygrysy z zespołu

No items found.

Dołącz do zespołu TIGERS

Wierzymy, że pasja i dyscyplina zjadają wiedzę oraz doświadczenie. Kompetencji twardych nauczymy każdego. Szukamy osób, które wyznają nasze wartości i standardy.