Performance

Marianna Kot

Digital Marketing Specialist

Marianna Kot

W Tigers zajmuję się działaniami z zakresu performance marketingu. Moim priorytetem jest staranne planowanie oraz optymalizacja płatnych kampanii online. Podczas współpracy, stawiam na tworzenie i pielęgnowanie partnerskich relacji.

Moja fascynacja światem digitalu rozpoczęła się już w trakcie studiów. Wiedziałam, że to właśnie w tej dziedzinie chcę rozwijać swoją karierę zawodową. W mojej poprzedniej agencji odgrywałam kluczową rolę w kreowaniu strategii dla płatnych kampanii reklamowych online, koncentrując się szczególnie na platformach takich jak Google Ads, Meta Ads, LinkedIn Ads oraz Display&Video 360.

To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest takie fascynujące.

21

Dzień, w którym rozpoczęłam swoją przygodę z digitalem

14

Rok, w którym przygarnęłam swojego wymarzonego psiaka

7

Liczba, która zawsze przynosi mi szczęście

Kompetencje

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-shaped

Programmatic
Analiza Danych
Performance
Strategia
Relacja
主要的

Performance

Moje umiejętności w performance to biegłość w planowaniu oraz realizacji kampanii reklamowych pozwalają mi osiągać doskonałe rezultaty. Analizuję i optymalizuję działania, wspierając sukces projektów.

Programmatic

Kieruję się efektywnością i dążeniem do przełamywania standardowych schematów reklamowych. W dzisiejszym świecie, gdzie konkurencja jest nieustanna, kluczowe jest wyróżnianie się unikatowością swoich kampanii reklamowych.

Analiza Danych

Stawiam na zbieranie ważnych informacji i wyciąganie z nich wniosków, które pomagają mi w podejmowaniu decyzji. Pozwala mi to dostrzegać nowe trendy, rozpoznawać okazje i podejmować przemyślane decyzje, by poprawić moje działania marketingowe.

Marianna prywatnie...

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Koncerty to moja pasja i odcięcie się od codziennych problemów.

2

Treningi z moim psiakiem zdecydowanie moje ulubione hobby!

3

Podróże to coś co kocham - największe marzenie Tajlandia!!

Marianna oczami współpracowników...

Jaka jest Marianna?

Wiedza i kompetencje

Poznaj pozostałe Tygrysy z zespołu

No items found.

Dołącz do zespołu TIGERS

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz realizować swoją pasję do marketingu bez zbędnych procedur i biurokracji, wyślij do nas CV.