Rozwój biznesu

Klaudia Wituń

Talent Acquisition Specialist

Klaudia Wituń

W organizacji odpowiadam za bieżące procesy rekrutacyjne, koordynując ich przebieg od etapu rozmowy telefonicznej, po przygotowanie onboardingu dla nowego członka zespołu. Dodatkowo dbam o obszar candidate experience i współpracuję z działem marketingu przy projektach z zakresu Employer Brandingu.

Doświadczenie w HR miałam okazję zdobywać zarówno od strony agencji rekrutacyjnej, jak i in-house w startupie z branży e-sportu & gamingu. Zrealizowałam w tym czasie dziesiątki rekrutacji, głównie na zagraniczne rynki, skupiając się na rolach sprzedażowych i marketingowych. Dbałam o doświadczenia kandydatów na każdym z etapów rekrutacji, współpracując z Managerami i innymi działami organizacji.

Na pozór drobne i nieistotne zmiany kumulują się i z upływem lat dają wyjątkowe efekty.

14

rozmawiałam z kandydatami z 14 różnych krajów

300

ml kawy przelewowej dziennie

21

wzięłam udział w półmaratonie

Kompetencje

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-shaped

Komunikatywność
Dbałość o doświadczenia kandydatów
Koordynacja procesu rekrutacyjnego
Zarządzanie czasem
Empatia
主要的

Koordynacja procesu rekrutacyjnego

Moja główna ekspertyza. Umiejętność sprawnego zarządzania procesem od zapoznania się z briefem poszukiwanego profilu do połączenia organizacji z nowymi talentami.

Dbałość o doświadczenia kandydatów

Doskonałe umiejętności komunikacyjne i społeczne, potrafię efektywnie nawiązywać relacje z kandydatami I menedżerami.

Zarządzanie czasem

Podczas realizacji wielu różnych zadań z zakresu HR, takich jak rekrutacje, onboardingi, czy inne powiązane projekty, bardzo istotne jest odpowiednie podzielenie i zaplanowanie czasu, aby zapewnić płynność i sprawność procesów.

Klaudia prywatnie...

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Podróże - zarówno lokalnie, jak i zupełnie na drugim końcu świata. Do tej pory najdalej udało mi się odwiedzić Kanadę i Kostarykę

2

Sport - bieganie, crossfit i joga to moja codzienność

3

Kawa - świadoma uzależnienia piję ją codziennie, a odwiedzenie prawdziwej plantacji kawy w Ameryce Środkowej było spełnieniem mojego małego marzenia

Poznaj pozostałe Tygrysy z zespołu

No items found.

Dołącz do zespołu TIGERS

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz realizować swoją pasję do marketingu bez zbędnych procedur i biurokracji, wyślij do nas CV.