Social Media

Kamil Kalisztan

Graphic Designer

Kamil Kalisztan

Zajmuje się przygotowywaniem statycznych oraz animowanych kreacji graficznych na potrzeby social media i digital marketingu. Lubię nowe wyzwania, a praca pod presją dodaje mi dodatkowego powera.

Jestem absolwentem kierunku Grafika Komputerowa i Produkcja Multimedialna. Posiadam doświadczenie w przygotowywaniu identyfikacji wizualnej, tworzenia kreacji na potrzeby SM oraz projektowaniu landing page’y.

Życie projektanta to ciągła walka – walka przeciw brzydocie

5

lat zainteresowania grafiką

70

obsłużonych marek

12

miesięcy – okres od laika do specjalisty w agencji kreatywnej

Kompetencje

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-shaped

ANIMACJA
PROJEKTOWANIE WEB
DESIGN
BRANDING
DTP
主要的

Design

Projektowanie do social media ma jeden cel – wywołać określoną reakcję u odbiorcy. Doświadczenie w tworzeniu treści pod ten kanał pozwala mu nie tylko twórczo realizować wizję klienta, ale także ulepszać i podpowiadać alternatywne rozwiązania.

Projektowanie web

UI/UX to jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin digital marketingu. Dobrze zaprojektowana strona internetowa to.. użyteczność, estetyka, kolorystyka, typografia i wiele więcej. Tworzenie stron i aplikacji mobilnych to obszar, który chciałbym rozwinąć w następnych latach w największym stopniu.

Branding

Zaprojektowanie identyfikacji wizualnej marki to nie tylko przygotowanie kilku propozycji grafik. To przede wszystkim odpowiednia forma przedstawienia historii, której towarzyszą uczucia. To doskonałe zadanie do pokazania kreatywności i unikatowego stylu.

Kamil prywatnie

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Uwielbiam wszelką aktywność fizyczną.

2

Nie przeżyję dnia bez muzyki.

3

Interesuje się znakowaniem odzieży i posiadam własną hafciarkę komputerową.

Kamil oczami współpracowników

Wiedza i kompetencje

Od początku doceniłam postawę Kamila, który, poza wysoką jakością swoich prac, zaskoczył mnie niesamowitym entuzjazmem i gotowością do działania. W pracy z klientem wsłuchuje się w jego potrzeby i próbuje je jak najlepiej zrozumieć, ale potrafi też walczyć o swoje przekonania i uargumentować swoje wybory. Kamila charakteryzuje również chęć nauki i nieustanny rozwój. Jest niezastąpionym członkiem naszego zespołu, wiem, że zawsze mogę na niego liczyć.

Paweł Wasilewski
Paweł Wasilewski
Creative Manager

Jaki jest Kamil?

Kamil jest bardzo ambitną i pracowitą osobą, nic więc dziwnego, że trafił do stada Tygrysów. Bardzo duża dbałość o detale w projektowaniu, a także odwaga w podejmowaniu wyzwań sprawia, że jest wyjątkowo skutecznym specjalistą. Sam mówi, że praca w Tigers jest dla niego niezwykłą szansą na rozwój, ja natomiast myślę, że współpraca z Kamilem to duża szansa dla Tigers – na wysokie oceny klientów w zakresie kreacji, rozwój nowych usług w firmie, a także ciągłe udowadnianie, że można coś zrobić lepiej.

Poznaj pozostałe Tygrysy z zespołu

No items found.

Dołącz do zespołu TIGERS

Wierzymy, że pasja i dyscyplina zjadają wiedzę oraz doświadczenie. Kompetencji twardych nauczymy każdego. Szukamy osób, które wyznają nasze wartości i standardy.