Performance

Jakub Rojek

Digital Marketing Specialist

Jakub Rojek

W Tigers działa w obszarze Performance. Planuje, wdraża i optymalizuje kampanie, aby skalować biznesy klientów i osiągać najlepsze wyniki.

Jako Product Manager współpracował z rynkiem chińskim w branży technologicznej. Rozwijał i odpowiadał za produkty związane z optymalizacją mocy.

Musimy sobie uświadamiać jacy wczoraj byliśmy głupi

4

miesiące rozwijał się z Akademią Performance

100

ROAS, który chce osiągać na każdym kliencie

770

koni mechanicznych posiada najszybsze auto, które prowadził

Kompetencje

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-shaped

WEB DEVELOPMENT
USER EXPERIENCE
PERFORMANCE
ANALITYKA
TECHNOLOGIA/IT
主要的

Performance

Specjalizacja to tworzenie i wdrażanie strategii mediowych, analiza wyników i optymalizacja ROAS. Pogłębia znajomość systemów reklamowych i technik skalowania budżetów.

User Experience

Nawet idealnie stworzona reklama nie przyniesie nam najlepszych wyników, jeśli zapominamy o użytkowniku i projektowaniu jego doświadczeń.

Analityka

To w liczbach ukryta jest magia performance’u. Analiza, wyciąganie wniosków, a także szukanie zależności przybliża nas do założonego celu.

Jakub prywatnie

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Dąży do uzyskania licencji na helikopter

2

W wolnych chwilach udaje sushi mastera

3

Uwielbia fotografować i jeździć sportowymi autami

Jakub oczami współpracowników

Oliwia Jasińska
Oliwia Jasińska
Senior Digital Marketing Specialist

Wiedza i kompetencje

Kuba to prawdziwy Tygrys z zakresu Big Data. Zaangażowany w swoją pracę i zawsze pomocny - o każdej porze dnia (a czasem i nocy!). Jest cennym wsparciem w zespole, szczególnie w obszarze raportowania wyników. Żadna formuła w Excelu nie jest mu straszna. Praca z nim to czysta przyjemność. Co więcej! Kuba jest bardzo otwartą i przemiłą osobą - to świetny kompan do spotkań również poza pracą.

Daria Knapik
Daria Knapik
Senior Digital Marketing Team Leader

Jaki jest Jakub?

Ambicja, głód wiedzy i doskonalenia wszystkiego, w czym bierze udział - taki jest Kuba. Analityczny umysł, dbałość o szczegóły i strategiczne podejście są nieodłączną częścią codziennej pracy Kuby, który poza twardymi skillami, jest po prostu przemiłym i zabawnym człowiekiem - i właśnie to połączenie sprawia, że klienci tak wysoko oceniają jego pracę i wkład w rozwijanie ich biznesu. Wnosi ogromną wartość do zespołu, dzieląc się wiedzą i optymalizując... wszystko, co da się zoptymalizować.

Poznaj pozostałe Tygrysy z zespołu

No items found.

Dołącz do zespołu TIGERS

Wierzymy, że pasja i dyscyplina zjadają wiedzę oraz doświadczenie. Kompetencji twardych nauczymy każdego. Szukamy osób, które wyznają nasze wartości i standardy.