Performance

Emilia Jabłońska

Digital Marketing Specialist

Emilia Jabłońska

W Tigers opiekuję się klientami w zakresie performance’u. Dbam o planowanie, prowadzenie i optymalizowanie płatnych kampanii w Internecie. W pracy z klientem zależy mi na budowaniu partnerskich relacji.

Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w domu mediowym. Byłam odpowiedzialna za budowanie długotrwałej relacji z klientami takimi jak L’oreal i Maspex.

“Jesteśmy tym, co o sobie myślimy” Budda

1

od numerologicznej jedynki

7

od lat treningów tańca towarzyskiego

16

od celu do zrealizowania w tym roku

Kompetencje

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-shaped

Programmatic
Analiza danych
Performance
Social Media
Relacje
主要的

Performance

Posiada umiejętności skutecznego planowania i wdrażania kampanii reklamowych. Jej doświadczenie obejmuje wykorzystanie różnorodnych kanałów reklamowych, analizę wyników oraz optymalizację działań w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników.

Analiza danych

Pozwala jej pozyskiwać cenne informacje i wyciągać wnioski wspierające procesy decyzyjne. Dzięki temu potrafi identyfikować trendy, rozpoznawać szanse oraz podejmować świadome decyzje mające na celu optymalizację działań marketingowych.

Social Media

Obszar mediów społecznościowych jest dla niej bardzo bliski. Na bieżąco śledzi trendy i nowości, rozumie użytkowników i to jak budować zaangażowaną społeczność.

Emilka prywatnie...

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Od roku hobbystycznie trenuje balet

2

Długie spacery to jedno z jej ulubionych zajęć

3

Czasem lubi zapozować do zdjęć

Emilka oczami współpracowników...

Aleksandra Zawadzka
Aleksandra Zawadzka
Digital Marketing Team Leader

Wiedza i kompetencje

Emilia wyróżnia się ogromną kreatywnością, samodzielnością i odpowiedzialnością już od pierwszych dni w Tigers. Do wszelkich zadań podchodzi z otwartością i ciekawością, dzięki czemu dobrze odnajduje się w pracy z klientami, a w teamie zaraża wszystkich pozytywną energią. To nastawiona na realizację celu specjalistka, z którą współpraca to czysta przyjemność!

Emil Pasierowski
Emil Pasierowski
Senior Digital Marketing Specialist

Jaka jest Emilka?

Zaangażowanie, doradcze podejście, opieka i dobre relacje. Te wartości wyraźnie wybrzmiewają w codziennej pracy Emilii z jej klientami, których stawia zawsze na pierwszym miejscu. Połączenie kompetencji nabytych w domu mediowym oraz agencji marketingowej, tworzy z niej wykwalifikowaną specjalistkę o szerokim spojrzeniu biznesowym, których nie ma na rynku zbyt wielu. Prywatnie - źródło pozytywnej energii 🙂

Poznaj pozostałe Tygrysy z zespołu

No items found.

Dołącz do zespołu TIGERS

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz realizować swoją pasję do marketingu bez zbędnych procedur i biurokracji, wyślij do nas CV.