Rozwój biznesu

Aleksandra Gromczyk

Junior Administrative Specialist

Aleksandra Gromczyk

W firmie jestem odpowiedzialna m.in. za obsługę i współpracę z dostawcami zewnętrznymi. Zajmuję się także dokumentacją, zaopatrywaniem biura w potrzebne artykuły, a dodatkowo wspieram organizację spotkań i eventów firmowych.

Zanim dołączyłam do zespołu, uzyskałam wykształcenie wyższe I stopnia na kierunku administracyjnym, a niedawno rozpoczęłam naukę na studiach II stopnia na kierunku zarządzanie. Swoją ścieżkę zawodową rozpoczęłam od staży, które umożliwiły mi rozwinięcie umiejętności niezbędnych do wykonywania pracy administracyjnej. W późniejszym czasie zdobyłam doświadczenie w branży Customer Service pracując jako Sprzedawca/Specjalista ds. obsługi klienta. Ponadto, przez rok rozwijałam także swoje umiejętności językowe pełniąc rolę lektora języka angielskiego w placówce oświatowej.

Jeśli nie możesz przestać o tym myśleć, nie przestawaj nad tym pracować.

307

ilość przeczytanych książek od 2016 roku - liczę każdą z kolei

141

ilość odwiedzonych przeze mnie miejscowości w Szwajcarii

9

ulubiona cyfra

Kompetencje

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-shaped

Praca w zespole
Dokładność
Elastyczność
Komunikatywność
Organizacja
主要的

Praca w zespole

Jest kluczowa zarówno w życiu zawodowym, jak i społecznym, ponieważ pozwala osiągać cele, rozwijać umiejętności, budować relacje i rozwiązywać problemy skuteczniej. Praca w zespole jest nieodłącznym elementem wielu aspektów życia i pracy.

Dokładność

Jest ważnym aspektem skutecznego działania w miejscu pracy. Pomaga osiągać lepsze wyniki, zyskiwać zaufanie klientów i partnerów, minimalizować ryzyko oraz budować pozytywną reputację. Precyzyjne i dokładne wykonanie zadań oznacza mniej błędów, za czym idzie lepsza jakość usług.

Elastyczność

Pozwala na lepsze dostosowanie się do zmieniających się warunków i wymagań biznesowych. W dzisiejszym środowisku gospodarczym, które jest podatne na zmiany, elastyczność pozwala na szybsze reagowanie na nowe wyzwania i sytuacje.

Aleksandra prywatnie..

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Uwielbiam naturę i jej zwiedzanie

2

Jestem fanką szwajcarskiej kuchni gotować, a najbardziej sushi

3

Za jedno ze swoich hobby uznaję zajmowanie się zwierzętami

Aleksandra oczami współpracowników...

Kamila Zagórska
Kamila Zagórska
HR Support

Jaka jest Ola?

Ola ma w sobie nieskończone pokłady serdeczności i pozytywnej energii, których nie da się nie polubić od pierwszego "cześć". To taka osoba, przy której problemy same zmieniają się w wyzwania. Z entuzjazmem podejmuje się wszystkich zadań i zawsze można polegać na ich wykonaniu. Posiadanie w zespole takiego słoneczka, to jak wygrana na loterii i wszystkim życzę takich współpracowników i przyjaciół

Ewa Gajda
Ewa Gajda
Head of Shared Services Center

Organizacja i pozytywne nastawienie

Ola to organizatorka na najwyższym poziomie. Dołączając do zespołu nie miała łatwego zadania, bo od pierwszych dni dostawała zadania z bardzo różnych dziedzin i we wszystkich odnalazła się znakomicie. To zdecydowanie moja prawa ręka w codziennych i niecodziennych obszarach. A do tego jej pozytywna energia i otwartość powoduje że praca w jej towarzystwie to czysta przyjemność. To solidny fundament zespołu.

Poznaj pozostałe Tygrysy z zespołu

No items found.

Dołącz do zespołu TIGERS

Wierzymy, że pasja i dyscyplina zjadają wiedzę oraz doświadczenie. Kompetencji twardych nauczymy każdego. Szukamy osób, które wyznają nasze wartości i standardy.