Wskażemy Ci właściwą drogę.

Do współpracy z klientami podchodzimy
w elastyczny sposób, oferując pracę zarówno
w modelu abonamentowym, jak i wsparcie kampanijne, konsultacyjne i szkoleniowe.

Poznaj swoją drogę do celu

Pełna transparentność
wydatków reklamowych i klarowne raportowanie
Proces współpracy bazujący
na przewidywalnym i stałym kontakcie
Model wynagrodzeń
oparty na partycypacji w sukcesie klienta

Dołącz do ich grona

mLeasing

Tigers to nasz zaufany partner. Doceniam pełną transparentność współpracy oraz zaangażowanie specjalistów agencji w codzienne zadania.

mLeasing

Mirosław Szymański

Biuro Reklamy WP Media

Sprawne działanie oraz profesjonalne i elastyczne podejście to obszary, które najbardziej cenię we współpracy ze specjalistami Tigers. Zespół wspiera nas komunikacyjnie na Facebooku i LinkedInie. Mimo dynamicznych zmian oraz szybkiego tempa (charakterystycznego dla naszej branży), jestem spokojna, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. Doceniam partnerską postawę, transparentną komunikację oraz czytelne raporty.

Biuro Reklamy WP Media

Katarzyna Kamińska

MILWAUKEE

We współpracy z Tigers cenię 100% klarowną komunikację i elastyczność w działaniu. Zespół jest w pełni zaangażowany i wspiera naszą markę na rynkach CEE. Działając z Tygrysami można być pewnym indywidualnego podejścia i trafnych rekomendacji na każdym kroku.

MILWAUKEE

Janusz Mitko

Runmageddon

We współpracy z Tigers najbardziej cenię transparentność, otwartość i nieustanny rozwój. Powiedzieć, że zajmują się dystrybucją reklam to zdecydowanie za mało, oni przede wszystkim tworzą komunikację, która odpowiada na potrzeby klientów marki.

Runmageddon

Michał Iwan

Wierzymy w partnerską współpracę

Rotujący accounci, bawiący się w głuchy telefon między Tobą a niedostępnym dla Ciebie zespołem? Nigdy więcej.

W naszym modelu współpracy Twoim głównym kontaktem w Tigers staje się faktyczny twórca treści lub reklam, dobierany tak, by mógł być dla Ciebie doradcą i przewodnikiem. Wynagradzany od sukcesu naszej współpracy, jest Twoim towarzyszem lub towarzyszką w marketingowej podróży.

Opisz nam swoje wyzwanie,
znajdziemy drogę.