Performance

Volodymyr Korol

Digital Marketing Specialist

Volodymyr Korol

Zamierzam budować strategie performance marketingu dla klientów oraz tworzyć i optymalizować reklamy w różnych panelach reklamowych takich jak Google Ads, Facebook Ads, LinkedIn Ads itd. Będę prowadził klientów w świecie reklamy internetowej.

Poprzednio pracowałam w Gomez - multibrandowym domu mody, gdzie odpowiadałem za performance marketing, pracując głównie w Google i Facebook Ads dla rynku PL i 12 rynków zagranicznych. Collegium da Vinci - to moja alma mater, gdzie studiowałam marketing internetowy. Mam dosyć ciekawe zainteresowania, główne z nich to są piłka nożna i Formuła 1.

Nic nie jest niemożliwe

4

urodziłem się 04.04, więc jest to moja magiczna liczba na całe życie

1

to mój cel i inspiracja - Zawsze być numerem 1!

10

liczba związana z piłką nożną. Zawsze grałem z tym numerem na koszulce

Kompetencje

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-shaped

Komunikacja
Dane analityczne
Optymalizacja kampanii reklamowej
Szybka nauka
Zarządzanie stresem
主要的

Optymalizacja kampanii reklamowej

To bardzo ważna część mojej pracy. Muszę codziennie doskonalić tę umiejętność, ponieważ ten obszar jest niezwykle dynamiczny. Ta umiejętność gwarantuje mi pozytywne opinie osób, z którymi współpracuję. Dając rezultaty, otrzymuję w zamian zaufanie i szacunek od klientów.

Dane analityczne

Nie każdy specjalista jest dobry w analityce. Miałem świetne doświadczenie, a także nauczyłem się wielu rzeczy w tym zakresie. Ale wciąż muszę udoskonalić tę umiejętność do najwyższego poziomu. Jestem pewien, że ta umiejętność jest dla mnie dużą zaletą.

Szybka nauka

Od dzieciństwa szybko uczę się nowych rzeczy, umiem dostosować się do sytuacji. Żyjemy w dynamicznym świecie oraz pracuję w dynamicznym środowisku. Dlatego traktuję to jako umiejętność niezbędną.

Vova prywatnie...

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Piłka nożna – Od dzieciństwa grałem, w piłkę nożną i co najważniejsze WYGRYWAŁEM mnóstwo turniejów piłkarskich. W danym okresie mojego życia bardziej wolę oglądać mecze piłki nożnej. Lubię analizować grę, być w temacie wszystkich spraw związanych z tym sportem. Kibicuję Manchesterowi United.

2

Formuła 1 - Mocno kibicuję zespołowi Mercedes AMG F1 i jednemu z jego zawodników – Lewisowi Hamiltonowi. Uwielbiam ten sport i staram się nie przegapić żadnego wyścigu.

3

Podróże - Kiedy mam wolny czas, lubię podróżować do różnych krajów, poznawać nowe rzeczy na temat lokalnej kuchni, historii czy też tradycji. Jednym z najbardziej fajnych miast, które kiedykolwiek zwiedziłem jest zdecydowanie Barcelona.”

Poznaj pozostałe Tygrysy z zespołu

No items found.

Dołącz do zespołu TIGERS

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz realizować swoją pasję do marketingu bez zbędnych procedur i biurokracji, wyślij do nas CV.