Social Media

Tomasz Kozłowski

Graphic Designer

Tomasz Kozłowski

Zajmuje się projektowaniem grafik do mediów społecznościowych i landing page’y. Nie boi się podejmowania nowych wyzwań i docenia jasną komunikację w zespole. W Tigers od stycznia 2022 roku.

Swoje pierwsze kroki stawiał w Krakowie i to tam rozpoczął swoją przygodę z grafiką. Interesuje się nią od najmłodszych lat, jest samoukiem i w wieku 19 lat znalazł swoją pierwszą pracę w agencji marketingowej.

Moje motto, to brak motta.

8

lat zainteresowania grafiką komputerową

10

obsługiwanych klientów w Tigers

100

dni potrzebnych na znalezienie pierwszej pracy w agencji po maturze

Kompetencje

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-shaped

Przetargi
Landing Page
Design
Branding
HTML/CSS
主要的

Design

Projektowanie do social media ma jeden cel – wywołać określoną reakcję u odbiorcy. Doświadczenie w tworzeniu treści pod ten kanał pozwala mu nie tylko twórczo realizować wizję klienta, ale także ulepszać i podpowiadać alternatywne rozwiązania.

Landing Page

Dobre wyczucie estetyki i obeznanie w UI/UX pozwala mu na tworzenie efektywnych i przede wszystkim efektownych landing page’y, które sprzedają.

Branding

Tomek zajmuje się projektowaniem brandingu dla klientów Tigers m.in. na potrzeby komunikacji w mediach społecznościowych. Kreacje często tworzy od podstaw, dzięki czemu może popisać się swoją kreatywnością.

Tomek prywatnie

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Ma lęk wysokości, dlatego skacze z wysokości

2

Interesuje się Formułą 1

3

Uwielbia góry i naturę

Tomek oczami współpracowników

Paweł Wasilewski
Paweł Wasilewski
Creative Manager

Wiedza i kompetencje

Tomek w swojej pracy projektanta łączy bardzo dużo kreatywności i dbałości o detale. Skutecznie podejmuje każde wyzwanie projektowe, wnosząc do niego zaskakującą perspektywę, ważne dla marki wyczucie i szerszą perspektywę, niż sama grafika. Reprezentuje naczelne tygrysie wartości – dzielenia się wiedzą, zaangażowania oraz rozwoju.

Jaki jest Tomek?

Tomek właściwie od razu wdrożył się w pracę w studiu Tigers i zaczął tworzyć świetne grafiki dla klientów. Poza wyczuciem estetyki i bardzo dobrą znajomością narzędzi graficznych, cechuje go znakomita organizacja pracy, chęć niesienia pomocy i kreatywność w podejściu do swoich zadań. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych i każdy w Tigers wie, że może na niego liczyć.

Poznaj pozostałe Tygrysy z zespołu

No items found.

Dołącz do zespołu TIGERS

Wierzymy, że pasja i dyscyplina zjadają wiedzę oraz doświadczenie. Kompetencji twardych nauczymy każdego. Szukamy osób, które wyznają nasze wartości i standardy.