Social Media

Paulina Małkowska

Digital Marketing Specialist

Paulina Małkowska

W Tigers jestem odpowiedzialna za tworzenie, zarządzanie i optymalizację treści na platformach mediów społecznościowych w ramach opracowanej strategii marketingowej. Tworzę angażujące i wartościowe treści, które przyciągają uwagę użytkowników i budują więź z marką.

Skończyłam studia magisterskie z psychologii biznesu oraz studia podyplomowe z nowoczesnej komunikacji marketingowej. Przygodę z marketingiem rozpoczęłam od pracy w agencji reklamowej, gdzie od podstaw rozwinęłam i zarządzałam działem Social Media.

To nie jest tak, że próbuję gdzieś uciec...

4

tyle lat mam doświadczenia w social media.

1674

mój tatuaż z rokiem, kiedy Jan III Sobieski został władcą Polski.

38

tyle stron ma tomik wierszy, który sama wydałam.

Kompetencje

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-shaped

Strategia
Psychologia
Social Media
Content
Kreatywność
主要的

Social Media

Stanowią kluczowy element mojej specjalizacji, umożliwiając budowanie silnych relacji z klientami, rozwijanie marki i osiąganie celów komunikacyjnych poprzez skuteczną strategię.

Psychologia

Pozwala mi zrozumieć zachowania i preferencje użytkowników w mediach społecznościowych. Dzięki wiedzy psychologicznej mogę lepiej dopasować treści i strategie komunikacji, aby efektywnie angażować i wzmacniać więź ze społecznościami online. Ponadto, zrozumienie psychologicznych aspektów pozwala mi lepiej radzić sobie z konfliktami, krytyką i interakcjami międzyludzkimi w świecie digitalowym.

Content

Stanowi podstawę każdej skutecznej strategii komunikacyjnej w mediach społecznościowych; wysokiej jakości, wartościowy i interesujący content angażuje, przyciąga uwagę i buduje zaangażowaną społeczność wokół marki, wzmacniając jej wizerunek, zwiększając zasięgi i konwersje.

Paulina prywatnie...

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Regularnie od kilku lat biorę udział w zawodach strażackich, reprezentując jednostkę z okolic mojej rodzinnej miejscowości.

2

Trenowałam zawodowo lekkoatletykę (biegi sprinterskie). Mam na swoim koncie m.in. złoty medal mistrzostw Polski. Chociaż skończyłam swoją przygodę z zawodowym sportem, jest to rozdział w moim życiu, który miał ogromny wpływ na ukształtowanie mojego charakteru.

3

Od dziecka uwielbiam piłkę nożną. Jestem kibicką Realu Madryt, a w wolnym czasie lubię odpalić Fifę na konsoli.

Paulina oczami współpracowników...

Marta Prochot-Matejuk
Marta Prochot-Matejuk
Customer Success Manager

Jaka jest Paulina?

Paulina wyznacza sobie cele i konsekwentnie do nich dąży. Nie jest to zawodniczka, która łatwo się poddaje. Jej sportowy duch walki pomaga jej w osiąganiu założonych wskaźników, a kreatywność pozwala na szukanie różnych ścieżek i wychodzenie poza utarte szlaki. Zmiany i wyzwania traktuje jako szansę, co jest bardzo istotne w szybko zmieniającej się rzeczywistości. Zawsze można liczyć na jej szczerą opinię — nigdy nie koloruje trawy na zielono, ale wprost potrafi przedstawić dane i płynące z nich wnioski. Praca z nią to gra zespołowa, w kierunku do tej samej bramki — dobrze mieć taką zawodniczkę w swoim zespole!

Weronika Czubik
Weronika Czubik
SEO Specialist

Wiedza i kompetencje

Wspólna praca z Pauliną to czysta przyjemność i dostarcza wiele inspiracji. Wyróżnia ją nie tylko ogromna ambicja, ale także nieustający głód wiedzy i determinacja, co sprawia, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Co więcej, jest prawdziwą duszą towarzystwa, która zaraża pozytywną energią oraz otwartością do innych ludzi. To prawdziwa team playerka, która doskonale potrafi współpracować z innymi, budując harmonijne relacje i tworząc zgraną ekipę.

Poznaj pozostałe Tygrysy z zespołu

No items found.

Dołącz do zespołu TIGERS

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz realizować swoją pasję do marketingu bez zbędnych procedur i biurokracji, wyślij do nas CV.