Rozwój biznesu

Natalia Kleszyk

Digital Marketing Specialist

Natalia Kleszyk

Jako integralna część zespołu Tigers, moja rola obejmuje planowanie i realizację strategii komunikacji, a także promocję naszej agencji. Poza tym, specjalizuję się w automatyzacji pracy marketingowej, wykorzystując do tego zaawansowane procesy oraz sztuczną inteligencję. Moje zadania obejmują nie tylko tworzenie i wdrażanie skutecznych strategii, ale również poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań, które przyczyniają się do ciągłego rozwoju naszej agencji.

Jako absolwentka Akademii Leona Koźmińskiego, posiadam tytuł magistra z zakresu zarządzania i marketingu. Moje doświadczenie w branży agencyjnej obejmuje pracę z klientami oraz w innych agencjach marketingowych, w tym z międzynarodowymi markami z branży lifestyle i beauty. W Tigers, tworzę strategie, które nie tylko przyciągają, ale także angażują odbiorców, przekształcając cyfrowy chaos w atrakcyjne i skuteczne treści. Moja praca cechuje się kreatywnością i efektywnością, a także głębokim zrozumieniem potrzeb klienta.

Dostajesz w życiu to, o co masz odwagę prosić.

195

państw, które chce odwiedzić

4

dyscypliny sportowe, które uprawiam

6

lat doświadczenia zawodowego

Kompetencje

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-shaped

Strategia
Rozwój
Project management
Automatyzacja i AI
Umiejętności przywódcze
主要的

Project management

Tworzenie i implementacja skutecznych strategii marketingowych, które zwiększają świadomość marki i prowadzą do wzrostu sprzedaży. Umiejętności obejmują zarządzanie zespołem marketingowym, analizę rynku, efektywne zarządzanie budżetem marketingowym oraz skuteczną komunikację z klientami.

Automatyzacja i AI

Wykorzystanie narzędzi AI do automatyzacji zadań marketingowych, co prowadzi do większej efektywności i oszczędności czasu.

Rozwój

Growth mindset, umiejętności i inteligencja mogą być rozwijane poprzez wysiłek, naukę i wytrwałość. Wyzwania to okazje do nauki, a porażki to cenne lekcje.

Natalia prywatnie..

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Podróże to moja wielka miłość, szczególnie do miejsc nietypowych i mniej odkrytych.

2

Sport to nieodłączna część mojego życia. Bieganie i regularne treningi na siłowni dają mi energię i pomagają utrzymać równowagę.

3

Branża Beauty jest kolejnym aspektem mojego życia. Z wielką radością testuję nowe produkty kosmetyczne i najnowsze technologie w tej dziedzinie.

Natalia oczami współpracowników...

Michał Iwan
Michał Iwan
Marketing Manager

Wiedza i kompetencje

Natalia pokazała tygrysi pazur już na rozmowie kwalifikacyjnej nie pozostawiając złudzeń, że miejsce w stadzie czeka właśnie na nią. Weszła przebojem do Tigers i skutecznie realizuje strategię komunikacji naszej marki. Charakteryzuje ją niegasnące pragnienie nieustannego rozwoju i niezłomna determinacja do doskonalenia się każdego dnia. Otwartość i gotowość do podjęcia nowych wyzwań w połączeniu z niesamowitym zaangażowaniem w pomaganie innym członkom zespołu czynią z niej niezastąpioną postać w naszym #dreamteam. Trudno słowami opisać jej skuteczność w automatyzacji marketingu... to prawdziwa tygrysica, przewodniczka po technologicznej dżungli. Bardzo się cieszę, że Natalia Kleszyk jest w moim zespole.

Klaudia Wituń
Klaudia Wituń
Talent Acquisition Specialist

Jaka jest Natalia?

Swoimi niepodważalnymi kompetencjami i cennym doświadczeniem zawodowym, Natalia wywarła na mnie ogromne wrażenie już podczas rozmów rekrutacyjnych, a przy pracy nad pierwszymi wspólnymi zadaniami szybko pokazała, że to naprawdę był strzał w dziesiątkę! Terminowość, profesjonalizm i nieoceniona kreatywność to pierwsze skojarzenia, jakie przychodzą mi na myśl o tej świetnej Specjalistce. Natalia, super, że jesteś!

Poznaj pozostałe Tygrysy z zespołu

No items found.

Dołącz do zespołu TIGERS

Wierzymy, że pasja i dyscyplina zjadają wiedzę oraz doświadczenie. Kompetencji twardych nauczymy każdego. Szukamy osób, które wyznają nasze wartości i standardy.