Social Media

Mateusz Pietryka

Senior Video Production Specialist

Mateusz Pietryka

W Tigers zajmuję się produkcją filmową we wszystkich etapach powstawania projektu, od konceptualizacji po montaż.

Z wykształcenia jest socjologiem, co stanowi nieodłączny element pracy filmowej. Montażem zajmuje się od 14 roku życia. Przez ostatnie 10 lat zrealizował setki materiałów dla startupów oraz największych marek.

„Jeśli coś może być napisane albo pomyślane, może być też sfilmowane” Stanley Kubrick

9

lat wykłada Postprodukcję filmową na uczelni

13

lat doświadczenia w branży filmowej

160

obsłużonych marek i instytucji

Kompetencje

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-shaped

Color grading
Montaż wideo
Produkcja filmowa
Design
Nauki społeczne
主要的

Produkcja filmowa

Nadzoruje całościowo przebieg prac nad powstaniem filmu: od wstępnej konceptualizacji i ustalenia celów, przez zebranie zespołu produkcyjnego, po montaż i korekcję kolorów, którymi często zajmuje się samodzielnie.

Montaż wideo

Od niego zaczął przygodę z branżą filmową (na początku zupełnie amatorsko) i do dziś pozostaje on ulubionym etapem produkcji.

Nauki społeczne

10 lat studiów z zakresu nauk społecznych stanowi nieodłączne uzupełnienie wiedzy filmowej, pozwalając obserwować i krytycznie oceniać aktualne trendy, a także patrzeć na każdą produkcję także w szerszym kontekście kulturowym.

Mateusz prywatnie..

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Wolny czas spędza na rowerze

2

Przez 4 lata uczył Historii idei na Uniwersytecie Warszawskim

3

Lubi wyjazdy nad polskie morze

Mateusz oczami współpracowników…

Wiedza i kompetencje

Współpracowałem z Mateuszem na wielu projektach, większość z nich była robiona pod duża presją czasu. Często podczas realizacja zadań pojawiało się wiele przeciwności, na które nie mieliśmy wpływu. Mateusz zawsze reagował bardzo spokojnie, rzeczowo i dobrze. Co, więcej współpracując z Mateuszem jakość materiałów, które wychodzą z pod jego ręki są zawsze na najwyższym poziomie! Każdemu życzę takiego współpracownika jakim jest Mateusz.

Kreatywność działania

Mateusz w swojej pracy jest maksymalnie profesjonalny. Każdy film, który wychodzi spod jego ręki jest wyjątkowy. Kreatywnie montuje wszystkie formy wideo, a oprócz tego świetnie sprawdza się w roli producenta. Jego skrupulatność i ogromna wiedza postprodukcyjna sprawiają, że współpraca z nim to czysta przyjemność.

Poznaj pozostałe Tygrysy z zespołu

No items found.

Dołącz do zespołu TIGERS

Wierzymy, że pasja i dyscyplina zjadają wiedzę oraz doświadczenie. Kompetencji twardych nauczymy każdego. Szukamy osób, które wyznają nasze wartości i standardy.