Rozwój biznesu

Kamila Zagórska

HR Support

Kamila Zagórska

Wsparcie zespołu HR w bieżących projektach – między innymi pomoc w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, przygotowanie procesu onboardingowego oraz udział w codziennych obowiązkach działu administracyjnego.

Przed dołączeniem do Tigers zajmowałam się nauczaniem dzieci arytmetyki mentalnej, szybkiego czytania oraz technik zapamiętywania opartych na metodach ejdetycznych. Obecnie kończę studia magisterskie, specjalność psychologia pracy i organizacji. Obok zagadnień z obszaru HR, najbardziej interesuję się psychologią analityczną w ujęciu Junga.

Nic nie muszę. Wszystko co robię, robię bo mogę.

3

średnio tyle razy czytam ulubione książki

7

tyle lat spędziłam na parkiecie tanecznym

16

tyle pozycji znajduje się na mojej liście rzeczy, które chcę w życiu spróbować

Kompetencje

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-shaped

Komunikatywność
Planowanie
Psychologia
Umiejętności negocjacyjne
Empatia
主要的

Psychologia

Psychologia odgrywa ważną rolę w każdej organizacji, pomagając lepiej zrozumieć i zarządzać ludźmi. Wiedza psychologiczna może przyczynić się do tworzenia bardziej efektywnych i przyjaznych środowisk pracy oraz do poprawy wyników organizacji.

Komunikatywność

Komunikatywność jest jedną z kluczowych umiejętności w pracy z drugim człowiekiem. Ułatwia współpracę, rozwiązywanie problemów, budowanie wartościowych relacji i wpływa na jakość realizowanych projektów.

Planowanie

Dobry plan jest podstawą sukcesu każdego podjętego zadania. Profesjonalne przygotowanie i trzymanie się wyznaczonych celów to narzędzie, które zwiększa kontrolę nad działaniami i przyczynia się do sukcesu zarówno na poziomie osobistym, jak i organizacyjnym.

Kamila prywatnie..

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Garibaldki i remika nigdy nie odmawiam

2

Kocham gotować, a najbardziej sushi

3

Mam więcej roślinek niż lat

Kamila oczami współpracowników...

Aleksandra Halicka
Aleksandra Halicka
Talent Acquisition Specialist

Energia i pozytywne nastawienie

Kamila od pierwszych tygodni wykazuje się nie tylko profesjonalizmem, ale i niesłabnącym entuzjazmem, który przekłada się na znaczące wyniki w pracy. Jej zaangażowanie w kolejne projekty jest godne podziwu a zdolność do szybkiego uczenia się i aplikowania nowych technologii do naszych procesów HRowych przyczyniła się do znacznego usprawnienia działań zespołu. Energia i pozytywne nastawienie Kamili do pracy są zaraźliwe i mają pozytywny wpływ na atmosferę w teamie. Kamila jest także osobą bardzo pomocną – zawsze gotową podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Takie wsparcie w zespole to skarb.

Aleksandra Gromczyk
Aleksandra Gromczyk
Junior Administrative Specialist

Na myśl o pracy z Kamilą do głowy przychodzi jedno - przyjemność! Zawsze niezawodna, pozytywna i wnosząca cenne spostrzeżenia. Kamila pracuje jak burza, konsekwentnie dotrzymuje terminów, dba o każdy szczegół, a dodatkowo oferuje ogromne wsparcie zarówno w profesjonalnych wyzwaniach, jak i w dylematach życia codziennego. Jej życzliwość i poczucie humoru tworzą ciepłą i przyjazną atmosferę, dzięki czemu nawet najtrudniejsze dni są łatwiejsze do zniesienia. Pracę z Kamilą uważam za przywilej i jedno z najlepszych doświadczeń w sferze zawodowej.

Poznaj pozostałe Tygrysy z zespołu

No items found.

Dołącz do zespołu TIGERS

Wierzymy, że pasja i dyscyplina zjadają wiedzę oraz doświadczenie. Kompetencji twardych nauczymy każdego. Szukamy osób, które wyznają nasze wartości i standardy.